Odpowiedzi

2010-04-11T13:37:51+02:00
Opis pomieszczenia w którym się wychowywałem/am
Pomieszczenie to było małe, ciasne i mało kolorowe, a jednak
miało swój urok ponieważ zawsze były tam ze mną osoby które kochałem- moja rodzina.
Był to mały pokoik o kształcie kwadratu. Moje małe łóżeczko nad którym wisiało kilka maskotek znajdowało się zaraz pod oknem, dlatego było bardzo ładnie oświetlone w słoneczny dzień. Na przeciwko mojego łóżeczka stało krzesło przykryto kolorowym kocem. Mama zawsze siedziała na nim i czytała mi książeczkę, była o księżniczce. Na drugim końcu pokoiku stał mały stolik i moje małe krzesełko przy którym rysowałem/am moje rysunki, które mama później wieszała na specjalnej ścianie w moim pokoiku.
Mo pokoik był bardzo skromny, ale kiedy o nim myślę kojarzy mi się z ciepłym miejscem, w którym dorastałem z noworodka na starsze dziecko.
2010-04-11T13:41:00+02:00
11.04.2010r.
Gdy obudziłam się rano spojrzałam w niewielkie okno,pogoda była zła,więc pomyślała,że jak to dobrze,że mam swój własny pokój w którym spędziłam większość mojego ciekawego życia.W moim nie zbyt wielkim pokoju był bałagan,wiec gdy zjadłam śniadanie posprzątałam w nim.Od razu zrobiło się bardzo miło w moim niebieskim pokoju.Mam w nim śliczne meble,które kiedyś dostałam na urodziny.Są duże i drewniane.Na szafce,która stałą obok mojego małego biurka leżały moje zdjęcia.Spojrzałam na nie i zobaczyłam jakie piękne dzieciństwo miałam w moim domu.Mama zawołała mnie na obiad,więc odłożyłam je na miejsce i poszłam.Późnym popołudniem wpadła moja koleżanka.Rozłożyłyśmy mój nowy zielony,miękki dywan na panelowej podłodze.Do wieczora rozmawiałyśmy o ty jak dawno temu bawiłyśmy się tu barbie i pluszakami.Jeden miś nawet jeszcze leży na małej,niebieskiej garderobie.Piękne wspomnienia wiążą się z tym pokojem.Późnym wieczorem koleżanka poszła,a ja leżąc w moim mięciutkim łóżeczku myślałam o tym co jutro będę robić,Później zasnęłam.