Odpowiedzi

2010-04-11T14:00:18+02:00
Na początku gdy tylko dostałam go do swojej ręki poczułam panikę.W sercu czułam strach iż może się nie udać.Gdy już go otworzyłam i posprawdzałam czy wszystko jest dobrze wydrukowane serce przestało tak mocno i szybko bić.Pierwsze 20 zadań poszło szybko.Gorzej było z matematyka.Poczułam w sercu strach iż może się nie udać.Może zawiodę rodziców,panią nauczycielkę."Muszę dać sobie radę"-pomyślałam.
-Jeszcze piętnaście minut!-zawołała pani.
Wtedy się przestraszyłam a może nie zdążę...Ale udało się.Gdy oddaliśmy sprawdzian poczułam ulgę.Pomyślałam:"Mogło być Gorzej"

Mam nadzieję,że pomogłam:)
1 5 1
2010-04-11T14:12:37+02:00
Na początku w ogóle się nie denerwowałam, może dla tego ,że uczestniczę w wielu konkursach.
Jednak gdy Panie wpuszczały nas do klas byłam trochę zdenerwowana. Moja klasa była w klasie od muzyki. Siedziałam przy oknie z którego było widać las. Gdy tam popatrzałam zrobiło mi się lekko na sercu. W czasie gdy moja wychowawczyni rozdawała testy zdążyłam wyjąć przybory i legitymację z przezroczystej koszulki. Po otrzymaniu testu przeliczyłam kartki i sprawdziłam czy wszystko jest czytelnie napisane. Wszystko się zgadzało. Nie byłam zbytnio zadowolona o temacie testu, gdyż nie zbyt lubię sport. Myślę jednak , że ostatnie zadanie, którym było napisanie o kimś, kto osiągną sukses , poszło mi dobrze. Napisałam o Justynie Kowalczyk i o jej dobrej formie, dzięki, której mamy tyle medali i tyle pucharów.Myślę, że test, który napisałam poszedł mi dobrze, może dzięki temu,że panie w mojej szkole bardzo mi w tym pomogły , w szkole robiliśmy wiele testów próbnych, które doskonale przygotowały mnie do prawdziwych testów.
Nie mogę doczekać się wyników , jednak nie to jest teraz najważniejsze, pisząc ten opis cały czas spoglądam do telewizora i obserwuję tę tragedię z samolotem...Jeżeli coś Ci nie pasuje możesz poprawić. W pierwszym akapicie możesz na początku napisać o tym, że wszyscy byli na galowo. Liczę na najlepszą ocenę.
Pozdrawiam asia185
1 5 1