Odpowiedzi

2010-04-11T14:44:50+02:00
Nowa rozrywka w mieście!
Zapewne zauważyliście w naszej miejscowości ............ (nazwa), idąc do szkoły, wielki plac budowy zasłonięty wysokim ogrodzeniem, na którym widniał napis "Wstęp wzbroniony"! Przez kilka pierwszych miesięcy zastanawialiście się co tam budują. Żałosne próby wtargnięcia na plac, były karane dywanikiem u dyrektora. Lecz teraz nie jest tajemnicą co się tam dzieje. Bowiem zza wysokiego ogrodzenia wystaje już m. in. koło młyńskie. W naszej miejscowości zbudowano park rozrywki! Wiem to dla was szok. Ja też nie mogłam uwierzyć. Lecz jako reporterka szkolnej gazetki zostałam wpuszczona na plac budowy i udało mi się porozmawiać z kierownikiem.
Pragnę was zawiadomić, iż otwarcie naszego parku rozrywki odbędzie się 13 kwietnia 2010r. Więc szykujcie się na niezłą
zabawę!

Wasza koleżanka,
......................
(imię i nazwisko)
2 5 2
2010-04-11T14:53:02+02:00
Drodzy nauczyciele, uczniowie oraz rodzice chcieli byśmy was poinformować , że w Zebrzydowej (tu wpisz swoją miejsowość) dnia 10.04.2010 o godzinie 12 odbędzie się uroczyste otwarcie miejskiego parku rozrywki.
Miło tu będzie można spędzić czas, główną atrakcją parku będzie duża karuzela oraz wysoka zjeżdżalnia , na której dzieci będą mogły bezpiecznie się bawić. Nieopodal zjeżdżalni będzie znajdować się piaskownica dla maluszków i ulubione huśtawki, na których dzieci będą mogły się huśtać. Jeśli zmęczą się zabawą blisko znajdować się będzie kiosk zaopatrzony w napoje oraz słodkie przekąski, a rodzice wypocząć będą mogli na ławeczkach ustawionych blisko placu zabaw.
Serdecznie zapraszamy SU.
2 5 2