Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T15:57:32+02:00
Możesz zacząć tak :
Pewnego ciepłego popołudnia myślałam jakie nowoczesne pojazdy mogły by pojawić się na drogach.Mamy już auta i motory ale może pora wynaleźć coś specjalinie dla kobiet.
Powinien to być samochód o nywym kształcie który nadaje się jedynie dla pań.Po długim namyśle stwierdziłam że nowy pojazd będzie miał formę buta na obcasie.Jego przednia szyba będzie miała dwa zastosowania jako szyba oraz lusterko . Siedzenia będą z miękkiego materiału w kształcie szminek o koloże różowym.Samochód będzie posiadał dwa koła które będą wyglądały jak cienie do oczu o różnokolorowej barwie . Kierownica auta wygląda jak duż kosmetyczka na której znajdują się różnego typu kosmrtyki np. cienie do powiek ,tusz do rzęs wiele rodzaji błyszczyków i szminek , lakierów do paznokcji oraz wiele kolorów pudrów.Na jego półkach będą znajdowały się dezodoranty i wody toaletowe .Bagażnik wyposażony będzie w maszynę do robienia kawy ,herbaty i soków owocowych .
Na przedniej konsoli auta jest również telefon komórkowy i laptop .W wyposażeniu również autopilot i telewizor do oglądania wszystkich seriali i programów .Samochód na pewno zrobi wielkie wrażenie na rynu.
7 2 7