Odpowiedzi

2010-04-11T15:35:36+02:00
Dnia 15 sierpnia odbyła się wystawa kotów rasowych.Spotkanie odbyło się w centrum handlowym ,,Kot i ja,,. Prezentowano różnorodne rasy kotów. Od norweskich leśnych po Maine Coon.
Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak koty rosyjskie niebieskie.Przyznano wiele wyróżnień.Impreza trwała 3 dni i cieszyła się ogromna popularnością.
38 4 38
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T15:48:03+02:00
[akapit] Dnia 10 listopada w Poznaniu odbyła się wystawa rasowych kotów z całego kraju . Były tam koty : abisyńskie , balijskie , bengalskie , egzotyczne , europejskie oraz wiele , wiele innych wspaniałych gatunków .
[akapit] Udałem się tam z babcią , która była z kotem rasy bengalskiej . Jest on nawet ładny. Wszyscy uczestnicy najpierw zostali zobaczeni przez juri pod względem wyglądu ,i już w pierwszym etapie odpadło dużo kotów które nie spodobały się osobom oceniającym . Następnie musieli pokazać swoje umiejętności w skakaniu przez tor przeszkód ,i nie każdemu uczestnikowi udało się zrobić to co oczekiwali od nich ich właściciele, a na końcu pokazywali to co potrafią najlepiej czyli każdy kotek robił coś innego jeden pokazywał jak rozszarpuje maskotkę , drugi jak przynosi panu pilot od telewizora , następny jak pije z butelki , kolejny próbował "śpiewać" i tak każdy coś innego . Po ostatnim etapie odpadło dużo uczestników , a mianowicie zostało ich sześcioro . Do zajęcia były tylko trzy miejsca , reszta miała wyróżnienia .
[akapit] Pierwsze miejsce zdobył Azjatycki krótkowłosy , drugie miejsce miał Szkocki Fold długowłosy , a ostatnie wyróżnione miejsce udało się zdobyć Japońskiemu długowłosemu . Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe miski , jedzenie dla kotów , oraz szczotki do włosów i nożyczki do obcinania paznokci .
7 4 7