Es ist wieder Montag. Das Wochenende ist schon vorbei. Schade ! Mein Wecker klingelt um halb sieben. Aber ich bleibe noch eine Weile im Bett. Jetzt aber Schluss.
Ich stehe auf und wasche mich. Oh, wie schön! Das Frühstück ist schon fertig! Mein Vater ist immer so schnell!
Jetzt frühstücken wir zusammen. Meine Mama schläft noch. Sie arbeitet heute nicht. Sie hat es gut! Okay, ich esse noch ein Brötchen mit Honig und dann schnell los. Der Bus ist doch kein Taxi, er warted nicht.
Zum Glück bin ich pünktlich in der Schule. Heute nur 5 Stunden ! Das geht noch. Nur in der Mathestunde, da langweile ich mich immer so sehr!
Aber die Schule ist schnell vorbei und am Nachmittag mache ich mit Katja einen Stadtbummel. Das ist toll! Wir amüsieren uns richtig und haben viel Spaß. Vielleicht haben sie was Schönes im Jeansladen? Wir schauen mal vorbei.
Danach fahre ich aber nach Hause. Meine Mutter wartet doch. Wir machen heute zusammen Einkäufe und dann kochen wir. Am Abend kommen Gäste. Ich mag sie. Aber meine Hausaufgaben....Wer macht die?

niech mi ktoś to przetłumaczy ale nie z translatorów (bo są do **** )
daje naj jak będzie zrozumiałe i poprawne gramatycznie czy coś ^^
pliss...
oczywiście na polski ;d

2

Odpowiedzi

2010-04-11T15:52:01+02:00
Znów jest poniedziałek. Weekend już się skończył. Szkoda. Mój budzik dzwoni wpół do siódmej. Ale ja zostaje jeszcze chwilę w łóżku. Ale teraz koniec. Wstaję i myję się. Oh, jak pięknie! Śniadanie jest już gotowe. Mój tato jest zawsze taki szybki!
Teraz jemy śniadanie razem. Moja mama jeszcze śpi. Ona dzisiaj nie pracuje. Ona to ma dobrze! Okay, jem jeszcze bułkę z miodem i potem szybko dzieję się (?). Autobus nie jest taksówką, nie czeka.
Na szczęście jestem punktualnie w szkole. Dzisiaj tylko 5 godzin! To jeszcze idzie (ujdzie). Tylko na matematyce tak bardzo się nudzę.
Ale szkoła szybko się kończy i po południu robię z Katją spacer po mieście. To jest super! Bawimy się naprawdę i mamy wiele radości. Może mają coś pięknego w Jeansladen. Popatrzymy chwilę.
Po tym jadę do domu. Moja mam czeka już. Robimy dzisiaj razem zakupy i potem gotujemy. Wieczorem przychodzą goście. Bardzo ich lubię. Ale moje zadanie domowe. Kto je zrobi?
7 5 7
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T16:02:25+02:00
Znowu poniedziałek. Minął week. Szkoda. Mój budzik zadzwonił o 6.30. Ale jeszcze zostanę chwilę w łóżku. Teraz jednak koniec. Wstaję i myję sie. O jak pięknie. Sniadanie jest już gotowe. mój tato jest zawsze taki szybki. Teraz jemy razem śniadanie. Mama jeszcze śpi. Ona dziś nie praacuje. Ale jej dobrze. Ok, zjem jeszce bułeczkę z miodem i szybko wychodzę. Autobus nie taksówka, nie poczeka. Na szczęscie w szkole jestem punktualnie. Dziś tylko 5 godzin. Szybko zleci. Tylko na matematyce zawsze tak bardzo sie nudze. Ale zajęcia szybko się kończą i po południu idziemy z Kasią na miasto. To jest super. My sie dobrze bawimy i mamy wielka radość,(wiele przyjemności, wielką przyjemność). Może mają coś ładnego w sklepie z jeansami? Zobaczymy.
Potem jade do domu. Moja mama już czeka. My robimy dziś wspólnie zakupy i później razem gotujemy. Wieczorem przychodzą goście. Ja ich lubię.
Ale moje lekcje.../prace domowe. Kto je zrobi?
7 4 7