Odpowiedzi

2010-04-11T16:16:29+02:00
Kilka dni temu pojechałam do parku wodnego od dawna chciałam tam pojechać,lcez nie mogłam . Nie dawno spełniło sie moje największe najskrtysze marzenie jest tam wiele basenów itd bardzo sie z tego cięsze. To był mój najszczęśliwszy dzień z życiu ;).
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T16:27:54+02:00
10.11.2010.r.
Gdy wstałem/am rano wydawał mi się że będze to dzień jak każdy w tym tygodniu.Za oknem było pochmurno ,wyglądało jak by zaraz miało padać.Wybrałem/am się do kościoła jak co niedziele z koleżankami i kolegami .
Jak wspominałem/am dzieś tydzień tem podobał/ła mi się pewna dziewczyna / chłopak.A ona / on co niedzile bywał/ła w kościele.Wydawoał mi sie że nie maiałem u niej/niego żadnej szansy jadnek dzisiaj się to zmieniło.Po mszy wracałem/am z tą dziewczyną /chłopakiem do domu bo mieszkał/ła on /ona po sąsiedzku .W parku blisko naszego bloku była ławka wracając przysiedliśmy tam na chwilkę.Widziało nas wiele osób z naszej klasy i szkoły , bałam/em się że w poniedziałek będą krążyć plotki że nas coś łączy (chociaż bardzo bym tego chciał/ła ).Nagle ona/on popaczyła/ł mi prosto w oczy i powiedziała/ł że coś do mnie czuje i to nie jest przyjaźń.Przez chwilę było mi gorąco i napewno zrobiłam/em się czerwony .Jednak po chwili to mineło długo razmawialiśmy po czym zdobyłem/am się na odwagę i zapytałam/em czy zostaniemy parąn/ona się zgodziła/ł .Gdy wróciłem/am do domu byłam/em tak szczęśliwa/wy że nie wiedziałam/em co mam ze sobą zrobić .Odrazu pochwaliłam/em się znajomym na gg.