Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T16:46:43+02:00
Teza.
Tak . Ponieważ znajomość języków obcych jest kluczem do dzrzwi Europy.


Argumenty:
-Znajomość języków obcych jest dużym,plusem podczas szukania pracy za granicą. im wyższy poziomposługiwania się danym językiem obcym tym większa możliwość zdobycia tej pracy i korzystniejsze wynagrodzenie.
- jeśli chcemy podróżować , zwiedzać świat to dużym ułatwieniem jest znajomość języków. Kiedy wyjeżdżamy za granicę w celach rekreacyjnych nawet podstawy językowe dodają nam konfortu. łatwiej kogoś poznać, znaleść zakwaterowanie.
- mowa jest główną metodą komunikacji dlatego znajomość języków w pracy w której mamy kontakt z ludźmi innej narodowości jest niezbędna.


Wnioski:
Podsumowując stwierdzam że znajomość języków obcych to ogromne udogodnienie i pomoc w życiu prywatnym,zawodowym.
1 5 1
2010-04-11T16:50:34+02:00
1.Gdy zna się języki obce szybciej można znalęźć pracę.Może być to praca w polsce np.w hotelarstwie albo praca za granicą.Znajdziemy pracę która będzie lepiej płatna i będzie nas satysfakcjonować.Ale można również rozpocząć studia za Grancą.
2.Napewno znajomość języka pomoże nam w kontaktach dowarzyskich np. na wycieczkach lub urlopach.Można sie dogadac oraz dowiedzieć wiele rzeczy od miejscowej ludności która nie zna polskiego.Gdy zna się język mozna równiez dogadać się w :sklepach , restauracjach .
3.Ale nie mozna zapomnieć również że gdy zan się język można zamieszkać za granicą i tam założyć rodzinę,lub z rodziną przeprowadzic się do innego państwa . Tam znajomaść języka będzie niezbędna , np.przy prowadzeniu dziecka do przeczkola lub nawet wizyty u lekarza.
1 5 1