Odpowiedzi

2010-04-11T16:47:53+02:00
Kochani Panowie i Panie!

Zastanawiacie sie zapewne czy nasz wspaniale Panie powinny obchodzic swoje swięto.
Juz dajemy na to panstwu odpowiedz! Ocztywiscie ze tak . Gdyby nie one świat nie miałby sensu, poniewaz my męzczyzni nie poradilibysmy sobie sami z doczesnymi problemami. Te piekne istoty powinny obchodzic swoje swieto 365 dni w roku bo na to w pelni zasluzyly swoim oddaniem , pracowitoscia, i miloscia jaka obdarzaja wszystkich swoich bliskich.
Szanujmy je i uwielbiajmy !
2010-04-11T16:54:23+02:00
Drodzy zgromadzeni!
Czy warto jest obchodzić dzień 8 marca, nazywanym Dniem Kobiet? Jest to dzień jak codzień. Niektórzy mówią, że można wtedy okazać uczucia dziewczynie, podarować jej coś i nie zostać wyśmianym - w końcu to Dzień Kobiet. Nie widzicie tego bezsensu? Przecież każdego dnia możesz wyznać kobiecie miłość, powiedzieć jej coś pięknego. To święto jest niczym innym, jak wymysłem jakieś dziewczyny, której żaden mężczyzna nie pokochał. Dlatego chciała choć jeden raz w roku dostać kwiat i oszukiwać się, że kogoś obchodzi to, co robi. Powinno znieść się takie dziwne święta jak Dzień Kobiet czy Dzień Mężczyzn.

mam nadzieję, że pomogłam :) Pisałam pod kątem widzenia chłopaka, więc myślę, że powinno ci się podobać. Dlatego powinieneś wybrać moją odpowiedź jako najlepszą ze względu właśnie na ten kąt, którego wgl. nie widać w poprzedniej odpowiedzi. Pozdrawiam.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T16:55:55+02:00
Dzień 8 marca został ustanowiony Dniem Kobiet jako wyraz szacunku dla ofiar walk o równouprawnienie kobiet. Obchodząc co roku to święto upamiętniamy te tragiczne wydarzenia sprzed dzięsiątków lat.To jest najważniejszy powód dla którego warto upamiętnić ten dzień. Po za tym warto obchodzić dzień 8 marca ponieważ wtedy można złożyć podziękowania kobietom, które są ważne w naszym życiu. W tym dniu można docenić ich starania i miłość jaką nas obdarzyły.Wprowadzają one w nasze życie wiele niezapomnianych , ciepłych chwil. Bez nich świat wyglądał by szaro i pusto.