Napisz opis dowolnego wypadku np. kolegi wypadek opisać .
Opis ma mieć około 10 zdań lub więcej i przetłumaczony na polski bym wiedział co jest napisane i o czym ...

Czekam na opis bo mam to na jutro bardzo mi zależy
Z góry dzięki :)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T18:10:43+02:00
Dziś rano przed budynkiem szkoły zobaczyłem kolegę. Tomek stał na schodach i rozmawiał z przyjaciółmi . Gdy mnie zobaczył pomachałem do niego ręką na znak , że też go widzę . Przyjaciel zbiegając ze schodów poślizgnął się i upadł. Podbiegłem do niego . Tomek powiedział mi , że bardzo boli go kostka . Poszedłem po naszego nauczyciela . Nauczyciel obejrzał nogę kolegi . Stwierdził że moze to być skręcenie i musimy zadzwonić po karetkę . Zadzwoniłem po karetkę , która natychmiast przyjechała . Kolega pojechał do szpitala.

This morning in front of the school I saw my friend . Tomek stood on stairs and he talked to his friends . When he saw me I waved to him to the sign , that I also see him too . When herunning to stairs he slipped and he fell down. I run up to him.
Tomek told me that very bone him his aches . I went to our teacher. The teacher examined the leg of the friend . He stated that it could be necessary and we must call for ambulance . I called for the ambulance which arrived immediately. The friend went to the hospital.

Proszę :) Nie wiem czy może być xD
15 4 15
2010-04-11T18:16:33+02:00
Yesterday during the game of the football my friend Paulina had an accident. we knocked the ball away through enclosing the court. Paulina told us she would run for the ball. run she didn't keep an eye on it whether he can cross the street whether not. she ran out to it very quickly and a car hit in it. we surprised with this fact we ran as soon as possible to her. the little volume jingled to the emergency service but I to parents pauliny. the ambulance took her to hospital. as it turned out he has the Pauline monk only a broken hand and very much is bruised. I am feeling sad very much because of Paulina's accident. I hope that quickly she will reach herself and soon then again we will play into the ball.


wczoraj podczas gry w piłkę nożną moja koleżanka Paulina miała wypadek. wybiliśmy piłkę przez ogrodzenie boiska. Paulina powiedziała nam że pobiegnie po piłkę. bienąc nie zwróciła uwagi na to czy może przejść przez ulicę czy nie. wybiegła na nią bardzo szybko i uderzył w nią samochód. my zaskoczeni tym faktem pobiegliśmy czym prędzej do niej. tomek zadzwonił na pogotowie a ja do rodziców pauliny. karetka zawiozła ją do szpitala. okazało się że paulina ma jedynie złamaną rękę i jest bardzo poobijana. jest mi bardzo smutno z powodu wypadku Pauliny. mam nadzieje że szybko dojdzie do siebie i wkrótce znowu zagramy w piłkę.

masz fakty xD
ja jestem tą szczęściarą Pauliną xD
mam nadziejee że pomogłaam ;*
13 3 13