Odpowiedzi

2010-04-11T18:00:17+02:00
Reklama perfum; dasz obrazek smutnego, zanedbanego , samotnego czlowieka. napiszesz nad tym obrazkiem :teraz wyglądfasz tak. pod obrazkiem lub obok, użyj perfum "gwiazdor" obok dajesz fotke jakis perfum . Obok piszesz jescze "A ludzie Cię pokochają.." i dajesz dzjecie z googli jkest taka grupka ludzi z plakatem i tam wpiszesz We love you!." .
Reklama kisielu:scenka ( jeden chlopka ma miske z kisielem i otacza go grono dziewczyn, spotyka się z kolegą, ten pyta co tak pięknie pachnie, a on na to: to moj nowy kisiel , ktory dodaje mi energii i ma piekny zapach, dziewczyny to kochają.."3) reklama ubrań skorzanych z krokodyla ( scenka,znajdujemy sie w zamku,gdzie jest para kochankow , ksiaze prosi dziewczyne o reke, a ta na to , jesli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby, on ze zdziwieniem a ona pokazuje mu ulotke producenta nowych ubran skorzanych z krakodyla"..)
:):)pozdrawiam
2010-04-11T18:17:16+02:00
Uwaga . ! .
Od dnia 12 kwietna - 22 kwietnia mamy wspaniałą promocję na pastę do zębów " Colgate" . ! . Jej cena obniżyła się aż o 3.00 zł . Teraz kosztuje tylko 1.00zł . ! . To prawdziwa okazja . Lepszej nie znajdziecie .


Uwaga . ! .
Oferujemy wspaniałą sofę . Sprzedajemy ją w różnych kolorach . Jest ona wysuwana i wygodna . Gwarantujemy , że jest ona najwyższej jakości . Można ja kupić już od 150 . 99 zł . ! . Zapraszamy do sklepów .

Uwaga . ! .
Tylko w sklepach MediaMarkt . ! . Mamy wspaniałe garnki i patelnie . Posiadają one rączki , w których nie można się poparzyć . Można w nich gotować i smażyć na nich dosłownie wszystko . Gorąco polecamy . ! .