Odpowiedzi

2010-04-11T18:43:09+02:00
Pewnego dnia wybrałam sie na inną planete.Była bardzo duża,rosło na niej pełno roślin i przechadzały sie zwierzeta.Nie widziałam na niej żadnych ludzi.Postanowiłam zostać na niej tydzien.Zwiedzałam okolice gdy nagle zaatakowało mnie cos i zawlokło do jaskini,straciłam przytomność.Gdy sie obudziłam dookoła mnie stało pełno dziwnych osob mieli dziwne wzory na ciele i wszyscy czarne oczy.
-Kim jestescie?-spytałam zaniepokojona
-raczej kim ty jestes? To nasza planeta-odpowiedział stwór
-Jestem Ania i przybyłam z innej planety-z Ziemi
-A czego u nas szukasz?
-Jestem podróżniczką przybyłam tu aby poznać inne obyczaje,kultury
-Dobrze,mamy nadzieje że nie narobisz nam kłopotu zaraz ktoś pokaze ci gdzie będziesz mieszkała,okolica jest tu niebezpieczna
-Bardzo wam dziękuję,widze ze jestescie bardzo goscinni
Po chwili podszedł do mnie młody mężczyzna przedstawił sie i zaprowadził do domu.Nazywa sie Darek.Jest bardzo przystojny i miły.Dostałam bardzo ładne mieszkanko ,ciepłe i przytulne.Darek codziennie przynosi mi jedzenie.Odbywaja sie tu codziennie jakieś imprezy,tańczymy razem i jemy kolacje,chodzimy na bale i wesela jest super!
Jednak poznałam juz wszystko i zbliza sie koniec mojego planowanego pobytu, chyba musze wracac szkoda mi tylko tych wspanialych osob,bo nie wiem czy ich jeszcze kiedys zobacze.
-Darku,jestem u was tydzien i musze wracac na swoja planete,jednak bardzo cie polubilam,opiekowales sie mna i zabawiales z checia bym zostala,ale nie moge rodzina na mnie czeka
-Szkoda,tez cie polubiłem bede tesknił moze sie jeszcze zobaczymy.Do zobaczenia!Żegnaj!
Odeszłam.Wsiadłam do samolotu,jeszcze łza mi staneła w oku i odleciałam.
To była wspaniała przygoda
2 3 2