Napisz list do przyjaciela,w którym opisujesz swój pobyt w Nowej Zelandii.Opisz skoki na bungee(bungee jumping),spływ pontonem górską rzeką(whitewater rafting) i staczanie się w kuli ze stoku(zorbing).
Dear...
I'm having a wonderful holiday here in New Zealand...


Pośpieszcie się bo potrzebuję te zadanie na jutro.Pozdro ;P

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-12T15:54:09+02:00
Dear....

I'm having wonderful holiday here in New Zealand. I'm here with my family, this place is beautiful. First day was very funny, we were in whitewater rafting, my mother has stayed in river side because she was scared, sometimes I was in the water ;). Next days was only exciting, we was in the bungee jumping and zorbing. Few days ago I have met nice girlfriend from there, she is beautiful and inteligent, but I must come back to country, to my friedns. I will be in England in end of July.

Cheers

(podpis)

Tłumaczenie:
Świetnie spędzam wakacje tutaj w Nowej Zelandii. Jestem tu z rodziną, to miejsce jest cudowne. Pierwszy dzień był bardzo zabawny, byliśmy na spływie pontonowym, moja mama została na brzegu ponieważ się bała, czasami byłem w wodzie ;). Następne dni były tylko ekscytujące, skakaliśmy na bangee i staczaliśmy się w kuli ze stoku. Kilka dni temu poznałem poznałem miłą dziewczyną stamtąd, jest cudowna i inteligentna, ale muszę wracać do kraju, do przyjaciół. Będę w Anglii pod koniec Lipca.

Pozdrawiam

Jeżeli zrobiłem jakieś błędy językowe to sorry, ale się zdarza xD. W układaniu zdań używałem również czasu "present perfect" dlatego jak nauczyciel będzie się czepiał, że np. tego nie przerabialiście to powiedz, że tata ci pomógł xD.
2 5 2