1.Czy w okresie nauki w szkole podstawowej zaprzyjaźniłeś się z kimś ? Kto to był ? Co w tej osobie Cię przyciągało, jakie jej cechy ? W jaki sposób wspólnie spędzaliście czas ? Czy ta przyjaźń trwa nadal ?
(proszę o opisanie jakiejś dziewczyny, bo chyba może to być przyjaciółka. Może być ona wymyślona )

2.Czym przyjaźń Twoim zdaniem, różni się od koleżeństwa ? Wymień cechy przyjaźni i cechy koleżeństwa.

3. W czym przejawia się dojrzałość biologiczna ?

4. Masz już dużo informacji o okresie dojrzewania. Czy potrafisz odpowiedzieć, na jakim etapie rozwoju biologicznego się znajdujesz ?
( chce tylko napisać, że mam jeszcze 14 lat, bo za 8 miesięcy skończę 15 lat i proszę jakąs odpowiedź napisać )

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T18:27:23+02:00
W szkole podstawowej poznalam wspaniala dziewczyne o imieniu Ania. Na poczatku nie lubielismy sie za bardzo ale potem wszystko robilismy razem. Jezeli ona czegos nie robila to ja tez. Bez niej nie ruszalam sie z domu.Zawsze o wszystkim sobie mowilismy.Najbardziej przyciagalo mnie w niej to ze bylismy takie same .Ktos keidys powiedzial ze jestesmy blizniaczkami. Bardzo lubielismy plywać ,sluchac muzyki i chodzic na spacery.Przyjazn ta trwa dalej chodz czasem zdarzaja sie powazne kłótnie .
Moim zdaniem przyjazn rozni sie od kolezenstwa poniewaz przyjaciolke sie ma jedno a kolezanek moze sie miec bardzo duzo
3 4 3
2010-04-11T18:34:34+02:00
W szkole podstawowej zaprzyjaźnilam się z pewną dziewczyną naimie Miała Ewelina. Lubiłam ją za jej poczucie humoru, bezinteresowoność , życzliwe podejście do koleżanek.Spotykaliśmy się głównie w szkole ale także często odwiedzaliśmy się u siebie w domu. NO i wracaliśmy razem ze szkoły.Z biegiem czasu wyszły różne inne żeczy na jaw.Parę razy nasza przyjaźń przeżyła kryzys. Ale obecnie jesteśmy ze sobą w dobrych kontaktach chodź to co nas łączy nazwać można bardziej jako kolerzeństwo. Spotykamy się tylko w autobusie w drodze powrotnej ze szkoły.
Przyjaźń różni się tym od kolerzeństwa że przyjaćiółce możesz powiedzieć więcej, darzysz ją większym zaufaniwem. Kolerzanka to osoba z którą spotykasz się w szkole a potem wasze drogi się urywają. Z przyjaciółką jest inaczej bo masz z nią stały kontakt niezalerznie od tego czy chodzi z tobą do tej samej szkoły. Macie wspólne tematy.
Dopjrzałość bilogiczna przejawia się jak sama nazwa wskazuję tym że nasz organizm jest już dojrzały. czyli wzrost, u chłopców przechodzi mutacja głosowa, ogólny wzrost organizmu i różnych cześci ciała.
1 5 1