Proszę o sprawdzenie i ewentualne poprawki.

Vegetarianism is a diet excludes meat, poultry and fish, but most people who consider themselves to be vegetarians avoid a much larger number of food products.
Is vegetarianism we can answer the question whether we are what we eat?
(Wegetarianizm to sposób odżywiania się wykluczający spożywanie mięsa, drobiu i ryb, lecz większość osób uważających siebie za wegetarian unika znacznie większej liczby produktów spożywczych. Czy wegetarianizm może odpowiedzieć nam na pytanie czy jesteśmy tym co jemy?)

The advantage of a vegetarian diet is that it tends to consume large quantities of vegetables, fruit, cereal and vegetable fats, which involves the provision of a large body with vitamin C, vitamin E, which prevent the formation of cancer cells. Statistics say that vegetarians suffer less from cancer.
(Zaletą diet wegetariańskich jest to, że skłania do spożywania dużej ilości warzyw, owoców, produktów zbożowych i tłuszczów roślinnych, co wiąże się z dostarczaniem organizmowi dużej ilości witaminy C, witaminy E które zapobiegają tworzeniu się komórek nowotworowych. Statystyki mówią, że wegetarianie rzadziej chorują na nowotwory.)

Moreover, an increasing number of vegetarians helps to reduce the killing of animals. When we recall the words of what we eat is reproduced image of animals that prey on each other, are predators. People do not want to be monsters, so being a vegetarian can say that they are not because they do not harm animals.
(Co więcej coraz wieksza ilosc wegetarianow przyczynia się do zmniejszenia zabijania zwierząt. Gdy przypominamy slowa jesteśmy tym co jemy to odtwarza się obraz zwierząt, które poluja na siebie-są drapieżnikami. Ludzie nie chcą być potworami, wiec bedąc wegetarianami mogą powiedziec że nimi nie są, ponieważ nie robią krzywdy zwierzętom.)

On the other hand however a vegetarian I eat vegetables and talking fruit, so I am what I eat have been laughed at. Because when we hear words like imagine: Carrot with body parts walking the streets.
(Z rugiej strony wegetarianin mówiący jem warzywa I owoce, więc jestem tym co jem zostałby wysmiany. Bo Kiedy słyszymy takie słowa wyobrażamy sobie: Marchewka z częściami ciała chodząca po ulicach.)

Finally ludzie nie są tym co jedzą, ponieważ wegetarianie jedzący tylko produkty roślinne nie dostarczają organizmowi niektórych składników. Żywnośc może sprawić, że nasz organizm jest słaby, włosy brzydkie, cera w niedoskonałościach, a nasze narządy chore. Więc zdrowie zależy od tego co jesz i jak się czujesz. Czlowiek, który źle się odzywia to czuje się źle i jest widziany jako brzydsza osoba.
(Podsumowując ludzie nie są tym co jedzą, ponieważ wegetarianie jedzący tylko produkty roślinne nie dostarczają organizmowi niektórych składników. Żywnośc może sprawić, że nasz organizm jest słaby, włosy brzydkie, cera w niedoskonałościach, a nasze narządy chore. Więc zdrowie zależy od tego co jesz i jak się czujesz. Czlowiek, który źle się odzywia to czuje się źle i jest widziany jako brzydsza osoba)

All in all, taking into account the vegetarian diet, it should be noted that it may favorably affect health, but only when the correct selection of products to be covered by the demand for all the necessary nutrients and can make the really we feel that we are what we eat .
(W sumie biorąc pod uwagę diete wegetariańska należy stwierdzić, że może ona korzystnie wpływać na zdrowie, ale tylko i wyłącznie przy właściwym doborze produktów, które pokrywałyby zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze i może sprawic ze naprawde będziemy się czuli, że jesteśmy tym co jemy)


z góry dziekuję i proszę o szybką odpowiedź; )

1

Odpowiedzi

2010-04-11T18:40:00+02:00
A vegetarianism is eating habits making impossible eating the meat, the poultry and fish,

taak w tym pierwszym bym napisałaaa :P
bo ty o jakiej diecie tam napisałaaam a tłumaczeniee inne xD


a 5 tekstu to wg nie czaje o co taam kaman :P

pozatymm jest dobree ;D:D