Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-11-03T19:27:49+01:00
Moja próba wiary polega na zaufaniu do Boga. Gdy modle sie o cos co jest dla mnie wazne prosze Boga o pomoc, wtedy calym sercem wierze ze On mi pomoze. Lecz gdy nie dostaje pomocy z Jego strony nastepuje w moim zyciu zawachanie wzgledem Jego i Jego mocy, czyli w tym momencie przezywam swoja probe wiary... Kazda nie okazana pomoc od Boga jest dla mnie wielka przykroscia i zniecheca mnie do Niego jak i do Kosciola. Ale zawsze w takich momentach odzywa sie we mnie moja wiara i serce co prowadzi do tego ze przy kazdej wieczornej modlitwie dziekuje Mu za to ze jest i modle sie do Boga gdyz dopiero wtedy rozumiem ze na swiecie sa gorsze problemy i sprawy a Bog jest tylko jeden i nie zawsze jest wstanie pomoc wszystkim osobom na raz.wierze w to ze kiedys doczekam sie pomocy od Boga, ale bedzie to tylko wtedy gdy naprawde bede jej potrzebowała.
2 5 2
2009-11-03T19:33:00+01:00
Próbą wiary jest dla mnie to, gdy inni namawiają mnie np do pójścia do kolegi pograć w jakąś nową fajną grę zamiast na niedzielną mszę św. Kiedy znajduje się w nieodpowiednim towarzystwie i ktoś częstuje mnie papierosem, albo alkoholem. Powinienem, wtedy odmówić. Bóg w ten sposób chcę zobaczyć czy moja wiara jest silna. Gdybym uległ kolegom i poczęstował się papierosem diabeł byłby w tej sytuacji zwycięzcą. Tak na prawdę każdy z nas każdego dnia jest poddawany próbie swojej wiary.
Wszystko zależy od naszej sinej woli czy się jej poddany czy będziemy walczyć z grzechem tak, aby Pan Jezus był z nas dumny.
1 2 1
2009-11-03T19:46:04+01:00
Dla mnie próbna wiara jest chrześcijaństwo!
przeżywam to spokojniei wytrwale poniewarz ją sznuje i nie dam sie obrazić jezeli ktoś mi bedzie jechał na religie???????????????? nono
nunu
2 2 2