Odpowiedzi

2010-04-11T19:22:45+02:00
Drogi Romeo Werona

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co do Ciebie czuję. Kiedy po raz pierwszy nasze spojrzenia się spotkały, wiedziałam, że jesteś tym jedynym.
Kocham Cię całym swoim ciałem, duszą i umysłem. Każda moja cząstka krzyczy o Ciebie. Nie potrafię bez Ciebie żyć, wszystko co robię, jest z myślą o Tobie. Dojrzewające listki róży w porannej rosie są jak nasze uczucie młode, bezbronne i potrzebujące miłości. Co noc zasypiam, myśląc o Tobie, co przyniesie nowy dzień, czy znów się spotkamy o zmroku i czy tak jak poprzedniego dnia, godna będę znów dotknąć Twoich ust. Gotowa jestem zrobić dla Ciebie wszystko. Miłość moją przypieczętuję krwią. Nie obchodzą mnie protesty naszych rodziców, to że nie możemy być razem. Wyrzeknę się mojego życia, całą przeszłość wymarzę z pamięci, gdyż dla mnie liczysz się tylko Ty. Z Tobą pragnę zacząć nowe życie. Odrzucam miłość wszystkich mężczyzn, ponieważ do Ciebie moja twarz napełnia się lekkim rumieńcem, a serce bije jak oszalałe. Wtedy liczysz się dla mnie tylko Ty. Chcę zachować te wspomnienia do końca mych dni i wiedz, że moja miłość do Ciebie przetrwa wieczność.
Jeśli nie w tym życiu dane nam będzie być razem, to spotkamy się w innym. Będziemy żyć w raju zakochanych, gdzie nikt nas nie rozłączy.

Julia
1 1 1