Odpowiedzi

2010-04-11T19:50:35+02:00
Czasem narzekam, że mój prawdziwy dom jest bardzo mały i nie ma w nim niczego ciekawego. Warto by było mieszkać w niesamowitym domu, w którym wszystko jest nowoczesne i skomputeryzowane.

Dom moich Marzen jest przeogromny i znajduje się na orbicie okołoziemskiej. Na dachu jest lotnisko dla wahadłowców, z którego można się dostać w każde miejsce na Ziemi. Dzięki teleportacji błyskawicznie można się przenieść na każde piętro. W tym niesamowitym domu w ogóle nie trzeba chodzić. Wystarczy usiąść na latającym fotelu i wybrać miejsce, do którego chce się polecieć. Wszystkie urządzenia w domu są całkowicie skomputeryzowane i sterowane myślami. Nie trzeba nawet umieć posługiwać się ekspresem do kawy, żeby ja zaparzyć.

Uważam, że mój niesamowity dom już za kilkadziesiąt lat mógłby istnieć. Warto jednak pomarzyć o tym już teraz.
27 4 27
2010-04-11T20:06:52+02:00
Dom moich marzeń musiał by być piękny i nowoczesny oraz z pięknym ogrodem.
W moim domu musiało by być trzy piętra plus piwnica. W piwnicy musiało by znajdować się bilard, piłkarzyki oraz duży basen. Na parterze pokoje mojej służby, na pierwszym piętrze pokój z najlepszymi grami planszowymi, pokój w którym robił bym imprezy. W trzecim pokoju bym miał komputer z różnymi dodatkami, oraz dużym TV. Na drugim piętrze mieszkali by moi rodzice ale by mieli oddzielne wyjście od domu. Na trzecim piętrze był by mój pokój na którym były by obrazki w moim wykonaniu i moich znajomych. Moje uszko było by włożone do bramki piłkarskiej. W pokoju także miał bym komputer i 40 salowy TV, różne gadżety itp.. W ogrodzie były by moje najulubieńsze rośliny i tor na quady. Miała bym konie i daniele.
Mój dom był by jeszcze magiczny niż w opisie ale tego się nie da opisać, to trzeba zrealizować i zobaczyć.Mam nadzieje że dobrze =) ,,, zależy mi na punktach.
9 4 9