Odpowiedzi

2010-04-11T20:43:52+02:00
Hmm opowiesc brana z Scooby-Doo
..............Niby duch...........
Pewnego ciepłego dnia dowiedziałam się,że pewiem pan nie żyje miał on bogatych sąsiadów która zarazem była jego daleką rodziną.
Pewnego dnia sąsiedzi tego znarłego prrzyszli i kobieta powiedziała że w nocy słyszała wołanie wstała do okna i zobaczyła zapalone światło w domu tego pana króry za życia mieszkał sam bo jego zona umarła przed laty.Nastepnego dnia sąsiedzi znów przyszli i tym razem męzczyzna powiedział że widział swiatło nie wiedząc ze jego żona też to słyszała. No i w nocy ok. 23:30 sąsiedzi przyszli i powiedzieli ,ze boją sie spać w domu postanowilismy ich przenocowac w pokoju gościnnym a rano wyruszyc na rozwiązanie zagadki poszlismy do domu zmarłego i... zobaczyliśmy,że krzesło się buja(był to fotel bujany) ja bardzo się wystraszyłam i powiedziałam zebysmy wracali ale sąsiedzi nie chcieli potem jak się okazało na fotelu siedziała myszka która niewiadomo jakim cudem tam weszła a światło to wina nie zgaszonego swiatła i tego, że zarówna sie wypalała
4 1 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T21:03:28+02:00
Dawno, dawno temu w kinie w miejscowości ***** (sama lepiej będziesz wiedziała) działy się dziwne rzeczy. Gasły światła, drzwi same się otwierały, filmy same się wyświetlały, a na sali było czuć smród dymu. Stróży, którzy pilnowali kina ciągle rezygnowali z pracy, przyjmowano nowych i tak ciągle. Pewien stróż z nowo przyjętych pierwszej nocy się przestraszył, lecz nie mógł zrezygnować z pracy, miał na utrzymaniu rodzinę. Następnego wieczora wziął ze sobą wodę święconą, matka nauczyła go, aby lęki pokonywał wiara w Boga. O godzinie 12 znów zaczęła się powtarzać akcja duch jak nazwał to ten mężczyzna. Wszedł do sali, w której kiedyś był pożar i zobaczył że jedno z foteli się porusza , podszedł i skropił go wodą, a ono `przestało się ruszać. Mężczyzna pomyślał, że to koniec straszenia owego "ducha" , ale gdy wychodził z sali poczuł woń dymu, gdy coraz bardziej zbliżał się do drzwi wiodących do piwnicy smród stawał się coraz silniejszy. Drzwi były zamknięte, ale stróż wziął rozbieg i wyważył drzwi. Bał się więc schody prowadzące na dół skropił woda święcona i powoli schodził, zapach dymu dusił go , ale on szedł dalej. Gdy zszedł na dół zauważył że z jednego ze stojących tam pudełek wydobywa się światło podszedł i otworzył je, był tak zeszyt, stary, zakurzony, poszarpany, miał widoczne znaki użytkowania. Mężczyzna wziął ten zeszyt i postanowił wyjść z piwnicy, gdy znalazł się na górze, wszedł do sali, gdzie był pożar i usiadł na jednym z foteli. Otworzył zeszyt i przeczytawszy jedną ze stron zorientował się, że jest to pamiętnik jednego ze strażników. Na ostatniej stronie był opisany przed dzień pożaru, a gdy strażnik domyślił się że tamten mężczyzna spłoną zapewne w tym kinie powiedział o tym wszystkim ludziom, którzy przychodzili do kina. Kino zostało nazwane jego nazwiskiem, a dziwne zjawiska przestały się ujawniać.
6 3 6