Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T23:23:28+02:00
Czy zainteresowania moich znajomych ograniczają się do słuchania muzyki młodzieżowej? - rozprawka.
(akapit) Czym są zainteresowania młodych ludzi w dzisiejszych czasach? Każdy człowiek jest inny i ma inne upodobania. Muzyka odgrywa dużą rolę w kulturze i rozwoju młodzieży. Jest wiele rodzajów muzyki począwszy od pop, rap, dance, techno, disco, muzykę klasyczną i wiele innych. Ale czy tylko muzyka interesuje młodych ludzi? Myślę, że nie tylko.
(akapit) Zainteresowania młodych ludzi są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od charakteru i upodobań młodych ludzi. Wachlarz ich zamiłowań jest bardzo rozległy począwszy od muzyki poprzez sport, gry komputerowe, taniec, poezje, książki do spacerów. Jest jeszcze wiele innych które można wymieni. Natomiast muzyka odgrywa bardzo dużą role w naszym życiu. Lubimy jej słuchać bo jest przyjemna dla ucha. Jeżeli robimy to przy jakiejś pracy to umila nam czas i pomaga się rozluźnić. Myślę że nie da się słuchać muzyki na okrągło z czasem przestaje do nas docierać i nie zwracamy na nią uwagę. Wielu z moich znajomych jest przykładem na zainteresowanie książkami. Mimo opinii zanikania tej czynności. Książki to ciekawe zainteresowanie ponieważ rozwija umysł i kształcą. Inny mój znajomy bardzo interesuje się motocyklami i samochodami. Wie o nich bardzo wiele. Czyta wiele pism. Przegląda strony internetowe, książki. To jest jego pasją. Potrafi rozpoznać każdą markę i określić kraj pochodzenia oraz dokładnie powiedzieć co znajduje się pod maską. Kolejnym z moich argumentów jest sport. Rzadko spotykam osobę która by nie uprawiała jakiejkolwiek jego formy. Lubimy chodzić na spacery. Przeważnie chłopcy graja w piłkę nożną. Często grając porównują siebie dla zabawy z jakimś znanym piłkarzem. Moim zdaniem to też jest forma zainteresowań. Mecze śledzone są w telewizji. Plakaty zawodników zbierane przykładem jest mój rówieśnik który ma całą kolekcje plakatów, koszulek, szalików różnych reprezentacji świata. Czy byłby ktoś w stanie bez zainteresowania dążyć do takich zbiorów. Młodzież ma wiele zainteresowań a one zależą od upodobań. Dlatego na pytanie :
czy zainteresowania moich rówieśników ograniczają się do słuchania muzyki młodzieżowej? mogę stanowczo powiedzieć ze nie.
(akapit)Jestem osobą młodą i z mojego własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że poza słuchaniem muzyki jest wiele innych rzeczy, które lubię robić. Pytając moich znajomych dowiedziałam się że lubią filmy, sport, książki i wiele innych czynności. Wspólne zdanie mamy na temat że muzyka nas rozluźnia i umila czas. Jest jedną z naszych pasji które sprawiają nam przyjemność.

Mam na dzieję że się spodoba. Wstaw przecinki tam gdzie trzeba bo ja nigdy nie wiem gdzie. Myślę że jest na 4. Daj znać co polonistka wstawiła.
4 4 4