PILNe !!!! prosze o pomoc...
tresc zadania brzmi:

zredaguj opis jakiegos uzywanego współcześnie urządzenia.W odpowiedzi przedstaw swój stosunek do opisanego przedmiotu.Twoja zajmowac co najmiej trzy czwarte wyznaczonego miejsca.Mam na to jedną strone A4....

Na dzisiajprosze o pomoc daje naj...

2

Odpowiedzi

2010-04-11T21:44:27+02:00
Podstawową zasadą budowy komputerów , jest dysk twardy który jest mózgiem kazdego komputera. Natomiast drugim bardzo ważnym elementem budowy kompa jest procesor i pamięć ram i rom i więcej pamięci tym szybszy komoputer. Pierwszy komputer mimo swojej wielkosci nie był taki szybki i mądry jak kompy teraz w przeciwienstwie do nich potrafił tylko liczyć. W XX wieku doby cywilizacji komputera są bardzo dobże rozwiniente nie tylko potrafią liczyc opracowywac plany ale te najbardziej nowoczsne potrafią myslec za nas.
Komputrer jako maszyna znajduje sie w prawie kazdym polskim domu oprucz niego swiatowa siec tzw. internet , ktory zrobil furore na całym swiecie.Podsumujac komputer jest urzadzeniem bez ktorego zyci w XXI wieku było by tragiczne.
1 2 1
  • teyu
  • Początkujący
2010-04-11T21:51:55+02:00
W dzisiejszych czasach ludzie używają wiele ciekawych, nowoczesnych urządzeń np. komputer, telewizor czy telefon. Ja zajmę się telefonem komórkowym. W dzisiejszych czasach żadko spotyka się, którzy nie mieli by telefonu komórkowego. Możemy z niego zadzwonić z dowolnego miejsca do dowolnej soby. Najnowsze telefony są tak udoskonalone, że możemy na nich sprawdzić jaka będzie pogoda, kto obchodzi dzisiaj imieniny jednym słowem mamy łatwy dostępn do internetu. Mają wbudowane wysokiej jakość aparaty, kamery, można z niego posłuchać muzyki. Ludziom, którzy wynalelźli i tak udoskonalili komórke należą się gratulacje. Telefon komórkowy to urządzenie na miare dwudzistego pierwszego wieku.
1 3 1