Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T22:13:10+02:00
Główna bohaterka książki 'Balladyna' popęniła straszne i karygodne zbrodnie. Zadajmy sobie więc pytanie 'Czy Balladyna działa w afekcje?' Moim zdaniem kobieta ta zabiła z premedytacją. Poniżej postaram się udowodnic podana tezę.

Moim pierwszym argumentem niech będzie łatwośc z jaką przychodziło Balladynie kłamstwo. Kobieta ta nie miała najmniejszych problemów z ukrywaniem zabójstwa siostry. Posuwała się do kolejnych zbrodni, byle tylko ukryc poprzednia.

Kolejnym moim argumentem niech będzie traktowanie swej matki przez Balladynę. Kobieta ta skazała na śmierc nawet rodzoną matkę, to dowodzi że była wyjadkowo okrurna i podła działała z premedytacją.

Ostatnim argumentem może byc nie czyłośc bohaterki na cierpienie innych. Balladyna spokojnie patrzyła jak giną z jej ręki kolejne osoby. To dowodzi, że działała z premedytacją.

Z przytoczonych powyżej argumentów wynika, że Balladyna dopuściła się zbrodni z premedytacją. Kobieta ta z zimną krwią zabijała kolejne osoby, nie mając wyrzutów sumienia, martwiąc się tylko tym, aby jej kłamstwa i zbrodnie sie nie wydały. Tak postępuje tylko najbardziej okrutna osoba.

troszke mozesz rozwinac argumenty i bedzie git ;)
5 3 5