Odpowiedzi

2010-04-12T09:52:33+02:00
Pewnego wieczora, gdy nuda panowała w moim pokoju, sięgnęłam po książkę pt. „Kwiat Kalafiora”. Jest to kolejny tom z serii „Jeżycjady”, napisanej przez poznańską autorkę Małgorzatę Musierowicz .Urodziła się ona w 1945 roku. Wiele jej wybitnych książek zostało nagrodzonych w krajowych i zagranicznych konkursach.

1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-12T09:54:17+02:00
Ja chciałabym polecić książkę Weronika postanawia umrzeć - Paulo Coelho. Wzruszająca książka o sensie życia. Głowna bohaterka Weronika popełnia samobójstwo. Tam informują ją, że w każdej chwili może umrzeć. Od tej chwili każdy dzień jej życia jest cudem.
Książka zmusza nas czytelników do poważnych przemyśleń nad sensem życia. Książka opowiada o naszych marzeniach i sprawach które do tej pory mijaliśmy obojętnie. Życie każdego z nas jest cudem i niesamowitym przeżyciem, które może być piękne, jeśli będziemy podążać w nim zgodnie z samym sobą.
Polecam tę książkę, bo warto.
1 1 1
2010-04-12T10:07:32+02:00
Niedawno przeczytałam książkę „Porażona przez piorun”. Mnie poraziła cała opowieść głównej bohaterki. Ta postać nie jest podmiotem fikcyjnym. Żyje i ma się bardzo dobrze. Ale przeszłość która bardzo odbiła się piętnem na jej życiu, nie wskazywała na to, że żyć będzie dalej. Gloria Polo, bo to o niej mowa, z zawodu dentystka, twierdzi, że w 1995 roku została tak silnie porażona piorunem, że niemal całe jej ciało zostało spalone. A ona sama znalazła się w śpiączce, na granicy śmierci. W tym stanie miała odbyć duchową wędrówkę po zaświatach, która przyczyniła się do jej nawrócenia. Polo utrzymuje, że lekarze chcieli ją odłączyć od aparatury podtrzymującej ją przy życiu, wtedy wybudziła się ze śpiączki i powróciła do zdrowia.
Książka godna zainteresowania w tym coraz mniej wierzącym kraju.
1 1 1