Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-03T21:29:12+01:00
Najbardziej w sobie cenię szczerość, koleżeńskość, oraz otwartość<sory że dodałam tę cechę>.
Uważam tak, ponieważ dzięki nim jestem prawdziwa. Nikogo nie udaję. Mówię szczerze co myślę,aczkolwiek delikatnie.Nie chcę swoim zdaniem kogoś urażić, ale jednoczęsnie nie chcę kogoś chwalić,by póżniej był ośmieszony. Jestem koleżeńska. Gdzy się z kimś koleguję to nie chcę by go dręczyli. Staram się zawsze tej osobie pomóc.Jestem otwarta,łatwo nawiązuję kontakty. Nie naślduję,nie odwzorowywuję nikogo. Nie podporządkowuje się modzie. Zawsze staram się być sobą. Może czasem przesadzam w którymś kierunku, ale czuję sie dobrze z moim charakterem i wydaję mi się że inni tak samo mnie odbierają i cenią we mnie te same cechy.
2009-11-03T21:29:38+01:00
Ja najbardziej w sobie cenie moją szczerość oraz koleżeństwo.Szczerośc za to że nigdy nie kłamie i mówie prawde.Lubie być szczera ponieważ wtedy jest lżej na duszy.Koleżeństwo dltego że mam dużo znajomych i jestem koleżeńska.Lubie nawiązywać nowe znajomości, bo może spotkam kogoś o podobnych zaiteresowaniach.
2009-11-03T21:33:41+01:00
Kiedyś się nad tym bardzo długo zastanawiałam i zawsze nowo poznany chłopak dawał mi coś co mogłam sobie uświadomić i wyrobić przez lata odpowiedni typ mężczyzny którego cechy charakteru będą mi całkowicie odpowiadały.
Jeśli się głęboko zastanowicie to nie będzie Wam zależeć na tym aby dziewczyna czy też chłopak byli mili OJ CO TO TO NIE

Ja najbardziej cenie u chopakw spontaniczność, pewność siebie, chęć podejmowania decyzji i bycia kimś kto tych decyzji się trzyma a nie zmienia w zależności od miny dziewczyny , szczerość, zaufanie oraz humor.

To bardzo ważne aby wyrobić sobie w myślach facet który będzie miała zasady i cechy charakteru które będą Wam odpowiadać chociażby dlatego że w chwilach gdy będziemy zaślepieni urodą tej drugiej osoby będziemy potrafili się otrząsnąć i odpiwedzieć sobie na pytanie czy ta osoba rzeczywiście do mnie pasuje, czy nie będę się przy niej męczył, czy będę sobą?

Sami się zastanówcie i odpowiedzcie sobie w sercu jak naprawdę jest.