Proszę o zrobienie mi prasówki - 2 wydarzenia. ALE UWAGA : infornamcje mają być zwiazane z RODZINĄ . czyli jakieś reformy dot. rodziny itd. nie pisać mi o katastrofie w Smoleńsku itd. O RODZINIE.!!


PILNE ! NAJLEPSZE WYNAGRADZAM :D

PS . informacje nie musza być jakoś mocno ,,świeże'' moga być maksymalnie sprzed 3 tyg.

1

Odpowiedzi

2010-04-12T16:02:30+02:00
1.Śmierć na wakacjach. Kto zapłaci?

To miały być ich wymarzone wakacje. Pani Agnieszka wyleciała z mężem na urlop do Egiptu. Niestety, wróciła sama. 31-letni Paweł Surowiec miał wylew krwi do mózgu. Kilka dni później zmarł w szpitalu. Koszty leczenia i sprowadzenia jego ciała do Polski są gigantyczne. Mimo wykupionego ubezpieczenia, biuro podróży i ubezpieczyciel nie chcą pomóc.(Niedziela 11.03.2010r)
2.Grupa inwestorów chce przejąć Manchester United

Aż sześćdziesięciu superbogatych inwestorów połączyło swe siły, aby wykupić Manchester United od rodziny Glazerów. Grupa o nazwie "Red Knights" zgromadziła aż półtora miliarda funtów, za które zamierza przejąć klub na własność.

2010-03-05
3.Rządzący chcą uprzykrzyć życie rodzinom

Przeciwko rządowemu projektowi nowelizacji, która ułatwi odbieranie dzieci rodzicom, protestuje coraz więcej organizacji społecznych. Dadzą temu też wyraz dziś pod Sejmem - pisze "Nasz Dziennik".

2010-03-02
4.Filipiny: Rozgoryczeni rodzice spalili szkołę

Rozgoryczeni rodzice na Filipinach podpalili szkołę, gdyż dzieci nie dostały wystarczającej ilości ryżu, obiecanego w rządowym programie jako zachęta do nauki - poinformowała dziś policja.

2010-03-02
Coś sobie wybierz a tak na przyszłość to www.goin.pl
tam są wszystkie prasówki tylko treba wpisać słowo KLUCZOWE!!!!Pzdr!!!