Odpowiedzi

2010-04-12T15:53:26+02:00
Raczej sytuacja nie będzie ciekawa - ze względu na niepewność co będzie dalej (a raczej kto będzie dalej) uważam, że rynki zareagują negatywnie.Mam nadzieję że na krótko.
> Co do PLN wydaje mi się to bardziej skomplikowane i nie mam pojęcia. Ale może to być zalążkiem odwrócenia trendu, a przynajmniej efekty potencjalnie mogą być bardziej długoterminowe. Może bowiem nastąpi zmiana układu sił w RPP oraz większe zmiany w składzie zarządu NBP. Niezgadzam się też do końca z tezą, że Skrzypek był figurantem.
Co do PLN, ogólnie rynek może chyba próbować dyskontować scenariusz"całej władzy w rękach PO". Raczej nie powinien przyjąć tego pozytywnie.
A jak będzie okaże się w poniedziałek, możemy sobie tu podywagować, ale znacznie większe znaczenie od zachowania lokalnych inwestorów będzie tu mieć reakcja zagranicznych banków inwestycyjnych.
Figurant, czy nie - nie mi to osądzać, ale był szefem. Teraz nie wiadomo jeszcze kto zostanie następcą, a więc rynki nie wiedzą, jaka polityka będzie prowadzona.
Jak zwykle w czasach niepewności rośnie ryzyko, a to spowoduje spadek.
Jak wyżej juz napisałam, mam nadzieję, że krótki.
Bardzo ważne jest teraz wybór (albo chociaż wskazanie kandydatów na) szefa NBP.
Na mój nos mamy co najmniej 1-2 tygodnie "zwiększonej niepewności na rynkach", czyli spadki....
Myśle że pomogłam :-)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-12T16:02:37+02:00
Zmieniło się to , że wszyscy zaczęli inaczej spostrzegać Lecha Kaczyńskiego. Wszyscy to bardzo przeżyli że nie ma już 96 ważnych głów państwa takich jak: generałowie , posłowie, księża i najważniejszego człowieka jak dla nas prezydenta i jego małżonki. Na całym świecie są żałoby narodowe, wszystkie kraje ameryki PŁ, poł , cała europa i częśc azji.