Daje prawie wszystko co mam. w zalaczniku jest ogloszenie pod ktore trzeba napisac list motywacyjny;

Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone na stronie pracuj.pl z dnia 08.03.2010 zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko Osoba do Wprowadzania Danych.
Jestem studentem piątego roku Wyższej Szkoły Ekonomicznej na Wydziale Finanse i Reklama. Uzyskałem już absolutorium, w październiku będę bronił pracy magisterskiej (temat: “Kreowanie wizerunku firmy a reklama w internecie”).
Jak Państwo możecie przeczytać w moim CV w ciągu ostatnich czterech lat pracowałem w dwóch firmach w charakterze specjalisty od spraw reklamy, gdzie poszerzałem swoją wiedzę na temat reklamy i marketingu. Praca na terenie Anglii pozwoliła mi pogłębić swoją znajomość języka angielskiego.
Intensywność pracy wymagała ode mnie dużego zaangażowania i pełnego poświęcenia. Jestem przygotowana do pracy w dziale marketingu, która wymaga dużego oddania pracy.
Moje wykształcenie, doświadczenie w kreowaniu wizerunku firmy oraz zamiłowanie do marketingu z pewnością pozwolą mi w pełni sprostać wyzwaniom pracy w tym charakterze.
Chciałam dodać, że w pracy cechuje mnie solidność, powierzone mi obowiązki nie odkładam na później. Jestem osobą dokładną, sumienną i punktualną.
Z przyjemnością zgłoszę się w dogodnym dla Państwa terminie w celu uszczegółowienia mojej oferty.
Z wyrazami szacunku:


prosze o przerobienie listu od momentu jestem studentem... daje naj... ogloszenie w zalaczniku, na dzis
Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, studia I
stopnia niestacjonarne, kierunek Administracja

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-12T17:28:01+02:00
Imię Nazwisko (z prawej strony w górnym rogu)
Kod, miejscowość
ul. ……………
tel. ………………


(z lewej strony)
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.
00-140 Warszawa, al Solidarności 11,


(prawa strona)
Szanowni Państwo!

(na środku)
Przeglądając "www.pracuj.pl" z dnia 08.03.2010 natrafiłem na ogłoszenie, dzięki któremu dowiedziałem się, iż prowadzicie Państwo rekrutację na stanowisko Osoba do Wprowadzania Danych nie ukrywam, że oferta wydała mi się bardzo interesująca.
Jestem osobą otwartą na innowacje, ambitną, dokładną
w wykonywaniu zadań i lojalną. Studiuje na Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie kierunek Administracja. Mogę pochwalić się bogatym doświadczeniem obfitującym w odpowiedzialne zadania i stanowiska o dużej samodzielności. Miałem przyjemność pracować na stanowisku sekretarza w organizacji pozarządowej. Odpowiedzialny byłem za prowadzenie całego działu administracyjnego. Kilkukrotne koordynowanie projektami zaowocowało umiejętnością pracy w grupie oraz swobodnym nawiązywaniem kontaktów. Doświadczenia, które zdobyłem mogą okazać się niezwykle przydatne na oferowanym
stanowisku.
Wszystkie informacje zawarte w życiorysie chętnie uzupełnię podczas rozmowy. Oczekuję na kontakt z Państwa strony.

Z poważaniem, (z lewej strony)

……………………………


Tak mniej więcej to powinno wyglądać :)