Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-14T17:09:15+02:00
Recepty na udane życie jednej nie ma. Istnieją albowiem propozycje, które mogą pomóc zbudować przyszłość. Na początku należy znaleźć i spisać sobie to, co bardzo lubimy robić. Gdy spiszemy wszystko, zastanówmy się, które zainteresowania są najbardziej do siebie podobne. Po zebraniu tych najbardziej podobnych do siebie, czas poszukać zawodu, który chcielibyśmy wykonywać w przyszłości. Szukając zawodu weźcie pod uwagę to z czego jesteście słabi, a z czego dobrzy np. jeżeli zawód wymaga dobrych umiejętności matematycznych i geograficznych, a z matematyki jesteście słabi, zastanówcie się poważnie. Nie zapominajcie aby zawód nie niszczył waszego zdrowia. Znaleźliśmy zawód to teraz czas obrania ścieżki do niego. Jeżeli jesteście na etapie podstawówki lub gimnazjum skupcie się na przedmiotach związanych z zawodem, który wybraliście. Jeśli zaś przed wami wybór szkoły po gimnazjum, znajdźcie taką by móc wybrac jako przedmioty rozszerzone, te które pasują do zawodu, do którego dążycie. Osiągajcie, łamcie kolejne bariery, pokonujcie słabości i nie poddawajcie się.

Drugą sprawą jest życie aktywne - nigdy się nie nudźcie. Uprawiajcie sport - lubisz piłkę nożną? Graj w nią! Lubisz biegać? Biegaj! Marzysz by zostać mistrzem sztuk walk? Trenuj je! To podstawa zdrowego, aktywnego życia i rozwijania hobby. Bądźcie obowiązkowi - nigdy nie lekceważcie tego czego się zobowiązaliście. Jeżeli obiecujecie sobie codziennie rano biegać, róbcie tak.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T17:09:30+02:00
Składniki:
- kochająca rodzina
- 1 wspaniała i satysfakcjonująca praca
- idealny partner życiowy (mąż)
- dwójka dzieci
- szczypta szczęścia
- dwa konta oszczędności
- duży dom
- samochód
- radość z życia

przygotowanie:
Mając kochającą rodzinę, która wspiera Cię cały czas i będąc już osobą pełnoletnią znajdujesz pracę, która jest dla Ciebie wprost stworzona i w pełni Cię satysfakcjonuje. Zakochujesz się, twój wybranek jest wyśnionym księciem z bajki z szybkim samochodem. Dodajmy do tego duży dom, konta w bankach i dwoje małych urwisów.
I przede wszystkim, aby życie miało jakiś smak dodajmy: radość i szczęście, które możemy czerpać z życia, z małych jego cząsteczek i dzięki temu czuć się naprawdę szczęśliwymi.

myślę, że będzie okeeej.
pozdro, Koffi. ; ))
1 4 1