Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-12T17:23:38+02:00
Sytuacje w których miałabym takie odczucie były by mianowicie takie:Zraniłabym kogoś tak bardzo że ta druga osoba bardzo by prze zemnie cierpiała.Lub gdybym Kogoś zdradziła swojego chłopaka lub najlepszą przyjaciółkę.takich sytuacji mogło by być znacznie więcej ludzie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji własnych czynów nie rozumieją że inni ludzie mają uczucia które mozna bardzo łatwo zranićmam nadzieje że jakoś pomogłam :)
starałam się

powodzenia :)
2 3 2
2010-04-12T17:25:02+02:00
Pewnego razu rankiem wyszłam z domu i poszłam do szkoły .
Pierwsze mieliśmy mieć religię , nie wiedziałam co powiem siostrze , która nas uczy , dlatego , że obiecywałam jej przekazanie informacji o po przedniej katechezie , gdyż 3 / 4 klasy było na basenie . Jeszcze wczoraj miałam to zrobić , ale pani wychowawczyni nie dała mi klucza do sali . Powiedziała , że jutro rano zdążymy przepisać . No i była draaka . Miałam ochotę zapaść się pod Ziemię nikt nie miał zadana , ani lekcji oraz tematu w zeszycie . Siostra prawiła mi kazanie przez 10 minut . Był to najgłupszy wyczyn w moim życiu ..
2 4 2
2010-04-12T17:35:12+02:00
Pewnego dnia przyszłam do szkoły.
Podeszła do mnie koleżanka i oznajmiła, że odbędzie się apel, ponieważ dyrektor chcę nam coś ogłosić. Gdy była zbiórka na apel na której pojawili się wszyscy uczniowie. Dyrektor przywitał się z nami. Następnie głos wzięli nauczyciele, mówili o sprawach związanych z zachowaiem .Nagle usłyszałam moje imie i nazwisko!
Serce mi sie zatrzymało. Mówili, że mam podejść i podeszłam. Ustawiłam się byłam jako jedyna z dziewcząt !Okazało się, że to Ci ktorzy zrobili coś bardzo złego. Wtedy przypomniało mi się, że zepsółam gazetkę szkolną . Chciałam zapaść się pod ziemie ze wstydu !


Mam nadzieje, ze pomogłam ;)
Daj naj , proszę !
3 4 3