1.Napisz 2 kartki z pamiętnika Jana Kochanowskiego po śmierci córki -Urszulki.
2.Napisz tekst dedykacji dla przyjaciela, któremu podarujesz płytę oraz dla wychowawcy, któremu podarujesz zdjęcie pamiątkowe na zakończenie nauki w gimnazjum.
3.Napisz telegram oraz sms do rodziny o planowanym powrocie z wakacji.
....Jeżeli napiszecie mi odpowiedzi choć na 2 powyższe pytania naprawdę będę wdzięczna .! ;*

1

Odpowiedzi

2010-04-13T21:47:03+02:00
1.
26.04
To była ciężka noc. Nie mogłem zasnąć, ciągle widziałem w mojej głowie twarz najdroższej Urszulki. Nie wierzę, że Jej już nie ma, że już Jej nigdy nie zobaczę, że nie usłyszę Jej śmiechu... Dlaczego Bóg mi ją odebrał? Czymże sobie na to zasłużyłem? Czymże sobie Ona na to zasłużyła? I gdzie teraz jest? W niebie, w czyśćcu? Przecież to dzieciątko nie splamiło swojej duszyczki żadnym grzechem.. Jest moim Aniołem Stróżem.

03.05
Co za sen. Śniła mi się Orszulka moja i matusia najdroższa. Zapewniała mnie, że wszystko z Urszulką w porządku. Mogłem Ją zobaczyć, widziałem Ją szczęśliwą, uśmiechniętą. Wiem, że teraz Jej dobrze. Jednak tęsknota za Nią mnie zabija. Moje serce rozsypane po podłodze i nikt nie chce tego posprzątać.

3.
sms
Kochani! Wiem, że miałam wrócić za dwa dni, ale z powodu opóźnienia wylotów samolotów wrócę za tydzień. Posmażę się jeszcze trochę na słońcu. Trzymajcie się ciepło!
107 3 107