Odpowiedzi

2009-11-04T14:20:33+01:00
Osoba opisywana przeze mnie ma na imię Asia i ma 15lat.
Asia ma okrągłą twarz i duże niebieskie oczy. Bardzo lubi swoje małe uszy oraz szczupłe ramiona. Posiada szczupłą sylwetkę i jest dość wysoka. Jej włosy mają kolor blond i są długie. Najczęściej wiąże je w kucyk. Na kostce można dostrzec malutki tatuaż w kształcie czterolistnej koniczyny.
Asia jest sympatyczna i pracowita. Chętnie pomaga kolegą w lekcjach.
Myślę, że Asia jest wspaniałą osobą o ładnym wyglądzie zewnętrznym.


Pierwsze zdanie poprzedź akapitem. Potem jest wstęp i ostatnie zdanie to zakończenie :)
2009-11-04T14:21:31+01:00
Moja najlepsza przyjaciółka Ola chodzi ze mną do klasy. Siedzę z nią razem w ławce i uwielbiam z nią przebywać. Łączą nas wspólne zainteresowania, słuchamy tej samej muzyki, oglądamy te same filmy.
Ola jest wysoką, szczupłą i wysportowaną brunetką. Na jej pociągłej twarzy zawsze pojawiają się rumieńce. Ma niebiesko-zielone oczy i ładne, proste zęby.
Ola jest osobą z którą można o wszystkim porozmawiać. Jest bardzo otwarta na nowe kontakty i zawsze służy pomocą. Zawsze dotrzymuje danego słowa i nigdy nie stara się oszukiwać. Za to jej wadą, a może jest i to jej zaleta to upartość. Nikomu nie ustąpi w tym co postanowi.
Moim zdaniem jest to wspaniała dziewczyna. Ma wielu oddanych przyjaciół również i mnie. Nie chciałabym aby ta przyjaźń kiedykolwiek się skończyła.