Prasówka na WOS po 2 wiadomości z Polski i zagranicy - całość poświęcona tragedii Polaków w związku ze śmiercią Lecha Kaczyńskiego i innych ważnych Polskich osobowości .
Prosze aby była dobrze zrobiona, nie na odwal się
Dam najlepszą

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • ewe3
  • Początkujący
2010-04-12T19:14:58+02:00
PoLSKA
1)Ciało Marii Kaczyńskiej zostało zidentyfikowane.
Panie z Kancelarii Prezydenta potwierdziły kolor lakieru na paznokciach, jak również ubranie, w którym była Maria Kaczyńska - poinformowała minister zdrowia Ewa Kopacz. Jutro około godziny 10 trumna z ciałem pani prezydentowej ma być już w Polsce i jeszcze tego samego dnia publicznie wystawiona.
2) Szczątki Prezydenta Kaczyńskiego będzie można zobaczyć w Pałacu już jutro, gdzie będzie można oddać mu ostatni hołd.ŚWIAT:
1)Jedna z ulic w stolicy Gruzji będzie nosiła imię Lecha Kaczyńskiego - poinformowała agencja Nowosti-Gruzja, powołując się na mera Tbilisi Gigi Uguławę. Kwestia ta będzie rozpatrywana na najbliższym posiedzeniu stołecznych władz.

2)W miastach wyspiarskiego państwa Malediwy na Oceanie Indyjskim flagi państwowe są od wczoraj opuszczone do połowy masztu na znak żałoby po ofiarach katastrofy polskiego samolotu rządowego pod Smoleńskiem. Tak zdecydował prezydent kraju Mohamed Nasheed, demokratycznie wybrany w roku 2008 przywódca tego państwa.
1 1 1