Odpowiedzi

2010-04-12T19:28:23+02:00
Interesuje sie fotografiom. Bardzo lubię robić zdjęcie krajobrazom i nie tylko , a później je przerabiać.... Fotografia to coś innego dlatego mnie to wciągło. Gdy robię zdjęcia czuje się inaczej jakby świat inny nie istniał tylko JA Z APARATEM ......
Sory za bledy nie jestem zbyt inteligentna:)
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-12T19:31:00+02:00
Moim hobby jest fotografia.Zazwyczaj fotografuje moje koleżanki ale też przyrodę.
Chciałam bym w przyszłości zostać fotografem.To hobby odciąga mnie od spraw doczesnych.Od życia doczesnego.Mogę pokazać to co czuję i to co myślę.Inne osoby mogą oceniać moje prace negatywnie lub pozytywnie.Gdy ocenią negatywnie poproszę o uzasadnienie by wiedzieć co powinnam zmienić.Wzoruję się na elementach z powieści czyli charakterystykach postaci opisach miejsc.Następnie odnajduję to miejsce i próbuje przekazać w jak najlepszym odbiciu.Myślę ze nie jest to tym czasowe zainteresowanie.
Mam jeszcze drugie hobby czyli taniec.Kocham to.Mogę przedstawić siebie, moje emocje.Gdy tańczę wchodzę w inny świat.Świat nie znamy ludziom. Nie odkryty ale taki piękny.
Próbuje łączyć te dwa zainteresowania. Moja koleżanka bardzo lubi fotografować i fajnie jej to wychodzi dlatego gdy ja tańczę ona fotografuje mnie.Wychodzą świetne zdjęcia.
4 5 4
2010-04-12T19:37:23+02:00
Moim hobby jest fotografowanie, szczególnie lubie robić zdjęcia krajobrazom a następnie je przerabiać.
Pasją do robienia zdjęć ,,zaraził'' mnie np. wujek lub ciocia [jak tam sobie wybierzesz]. Kiedy miałam 5 lat zabrał mnie nad piękny potok, gdzie pokazał mi jak się ustawić jaki moment uchwycić alby powstało cudne zdjęcie.Pamietam zrobiłam wtedy piękne zdjęcie wstającego do życia słońca oraz budzącym się ptakom, roślinom, zwierzętom. Było to moje pierwsze ujęcie. Później coraz częsciej jeździłam w różne miejsca i coraz częściej fotografowałam, wziełam udział w konkursie fotograficznym w którym zajełam 2 miejsce. Gdy byłam już trochę starsza rodzice kupili mi profesjonalny sprzet do fotografowania. Wtedy robiłam już foty wszystkim i wszystkiemu.
Bardzo lubię fotografować, myśle że ta pasja pozostanie u mnie na długi czas.
1 5 1