Hej,Pomożecie mi z Pracą Domową??? Bardzo Proszę:)
DAM NAJJJ...
oto polecenie;

Napisz list do przyjaciela, w którym opowiesz o jednej z postaci wielkiego zawierzenia. Możne opisać postać Jana Pawła II..

PS.Bardzo Proszę Dam NAJ...Pzdr;)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T14:48:24+02:00
Warszawa, 13 IV 2010r.
_____________________Droga Paulo_________________________
[ akapit] Dziękuję Ci za Twój list. Cieszę się, że do mnie napisałaś. Od razu postanowiłam Ci odpowiedzieć.
[akapit] W poprzednim tygodniu przezywaliśmy piątą rocznicę śmierci Jana Pawła II. Będąc na mszy w jego intencji usłyszałam od księdza ciekawe stwierdzenie o papieżu - orędownik pokoju. Zaintrygowało mnie to. W pierwszej chwili pomyślałam o pokoju, który Jan Paweł II krzewił wśród chrześcijan w czasie Mszy świętych, pielgrzymek i innego rodzaju zgromadzeń. Zainteresowana tematem postanowiłam się o nim dowiedzieć więcej. Dzięki temu zwróciłam uwagę na jak dużą skalę działał papież w szerzeniu pokoju. W ciągu ostatnich 25 lat nie było chyba na świecie konfliktu zbrojnego czy wojny, które spotkałyby się z obojętnością Jana Pawła II. Zawsze, gdy pokój był zagrożony, Ojciec Święty zabierał głos w jego obronie. Wielokrotnie również podejmował mediacje i różne działania dyplomatyczne, mające na celu pogodzenie zwaśnionych stron i zapobieżenie ostatecznym rozwiązaniom, jakim jest konflikt zbrojny. Jan Paweł II, który sam przeżył wojnę i doświadczył okrucieństwa, będącego jej wynikiem, doskonale rozumie, jak bezcenną wartością jest pokój.
[akapit] Mam nadzieję, że zapaliłam w Tobie choć iskierkę ciekawości, temat bowiem jest niewyczerpany i nie da się go streścić w jednym liście. Szczerze zachęcam do rozważań na ten temat i proszę, podziel się ze mną swoimi spostrzeżeniami w kolejnym liście.
__________________Z niecierpliwością czekam na odpowiedź
_______________________________(podpis)
1 5 1