Odpowiedzi

2010-04-12T21:55:14+02:00
W sobotę do Smoleńska wylatuje polska delegacja,na czele z naszym prezydentem,na obchody rocznicy tragedii jaka miała miejsce 70 lat temu w Katyniu.Tam to zginęli wówczas wielcy Polacy,polska inteligencja,duchowni,oraz wielu innych wspaniałych ludzi.Oni zginęli tam za miłośc do ojczyzny,za jej wolnośc i niepodległośc.
Owej tragicznej soboty zginęli Ci,którzy byli najważniejszymi ludźmi w świecie politycznym,kulturalnym,oświatowym naszego kraju.Odszedł od nas kwiat naszego narodu,tak trudno jest pogodzic sie z ich stratą,z tym,że ich już nie ma wśród nas.Już nigdy nie usłyszymy ich słów ciepła,otuchy,troski o nas i o cały kraj.
Polska już nie będzie taka sama jak przed tą wielką katastrofą,w naszych sercach powstała wielka pustka,i na długo zapewne w nich pozostanie.
Historia która wydarzyła sie tyle lat temu,znów się powtórzył,zbierając swoje żniwo wśród wielkich znakomitości,wśród tych którzy mimo wszystko przeżyli wojnę,doczekali wolnej Polski.
Teraz odeszli od nas na zawsze,i już nigdy nie wrócą,odeszli do lepszego świata,gdzie nie ma wojen,nienawiści,a jedynie miłośc i zrozumienie,ciepło i spokój wieczny.
4 2 4