Nie mam za bardzo czasu ,aby zrobić to dokładnie ,więc proszę was o pomoc , bardzo mi się śpieszy.

Fragment tekstu.Czas ma być przeszły (- ed ,jeżeli nie ma ) Jeżeli nie wiesz nie odpowiadaj lub gdy nie jesteś pewien/na

My czytałyśmy zachwycające książki i śmiałyśmy się z przechodzących ludzi (przechodniów).Nigdy nie zapomnę tych wspaniałych chwil ,które spędziłam razem z Tobą.Były naprawdę fantastycznie.Miło było poznać również twój gust w muzyce , podczas słuchania wspólnie mp3.

Bardzo dużo o Tobie myślałam.Zastanawiam się co u Ciebie słychać , więc chciałabym zapytać Cię o wiele rzeczy.Czy Ty masz chłopaka?Proszę o powiedz mi co dzieje się u Ciebie.Jak ma się twoja rybka?Czy kupiłaś już tę różową, sukienkę,która tak bardzo Ci się podobała?

Pragnę z całego serca spotkać się z Tobą w następne wakacje.Mam nadzieję ,że moje marzenie się spełni.Może zaplanujemy jak spędzimy te wakacje razem?

Powinnam już kończyć ,ponieważ mam jeszcze dużo do zrobienia.Muszę odrobić lekcję oraz wyprowadzić mojego psa na spacer.Proszę odpisz na mój list! Do zobaczenia! Całuje!
Cześć

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T17:13:27+02:00
We read delightful books and we laughed at people passing by. I will never forget those amazing moments that i spent with you. They were truly fantastic. It was also nice to see what music you like when we were listening to the mp3 together.

I thought about you a lot. I was wondering how are you, I would like to ask you lots of things. Have you got a boyfriend? Please, tell me what is going on. How is your fish? Have you bought that pink dress that you really liked yet?

I would love to meet you next summer holidays. I hope that my dream will come true. Perhaps we could plan how are we going to spend them?

I shall finish now, I have a lot of other things to do yet. I have to do my homework and take my dog out for a walk. I am looking forward hearing from you.

See you soon,

With kisses,

Bye!