Odpowiedzi

2010-04-12T22:47:35+02:00
Ludzie próbując bronić się przed złem chodzą do kościoła, modlą się do Boga, i czytają Pismo Święte.
Według mnie są to dobre sposoby, bo gdy czytamy Biblię możemy się dowiedzieć czego Jezus zabraniał ludziom robić, przed czym ich przestrzegał.Czytając Pismo Święte, modląc się, chodząc do Kościoła człowiek może w skuteczny sposób chronić się przed złem zwłaszcza wtedy gdy tego chce i pragnie, ponieważ wtedy pogłębia swoją miłość do Pana Boga a u boku Pana Boga każdy człowiek jest szczęśliwy i między tą ,,znajomością'' niema miejsca na zło gdyż człowiek który znajduje się przy Panu Bogu ma w sercu nieskończone dobro ;)
3 5 3
2010-04-12T22:50:48+02:00
Ludzie na wiele sposob probują bronic się przed złem. Jedni idą do kościoła i się modlą, jest to dla nich pewien rodzaj wsparcia duchowego a co za tym idzie poprawia sie ich kondycja fizyczna zarazem. Inni przed złem probuja sie bronic przez wykorzytywanie roznych amuletów, słuchanie przepowiedni itp Jeszcze inni poprostu chcą zyc jak najbardziej racjonalnie i kierują sie zdrowym rozsadkiem.
Wszystkie te ich wysilki w jakis sposob napewno im samym pomagaja, a przynajmniej oni tak myslą. Tak napewno jest z amuletami czy sluchaniem przepowiedni i stosowaniem sie do ich zalecen. Wg mnie najodpowiedniejszym sposobem walki ze złem jest poprostu zmierzenie sie z nim oko w oko i przeciwstawienie sie mu. Duzo moze tu pomoc własnie juz wczesniej napisana modliotwa. Moze nam pomoc i dac nam odwagi i madrosci do pokonania zła i bronienia sie przed nim
2 4 2