Odpowiedzi

2010-04-14T15:10:15+02:00
W 2040 ROKU WIDZĘ SIEBIE JAKO SŁAWNĄ OSOBĘ. BĘDĘ WYSTĘPOWAĆ W TELEWIZJI I UDZIELAĆ WYWIADÓW ZNANYM REPORTEROM. OCZYWIŚCIE TO WSZYSTKO DOPIERO WTEDY KIEDY UKOŃCZĘ STUDIA STOSUNKÓW MIĘDZYNARODWYCH. GDY MOJA KARIERA ZAWODOWA ZACZNIE SIĘ ROZKRĘCAĆ TO ZAMIERZAM WYJECHAĆ WRAZ Z MĘŻEM DO HISZPANI. W HISZPANI POZNAM SIĘ Z ZAGRANICZNYMI SŁAWAMI I BĘDĘ ROZPOZNAWANA NA CAŁYM ŚWIECIE. ( NIE ZALEŻY MI TAK BARDZO NA SŁAWIE ALE MIŁO BY BYŁO GDYBY LUDZIE Z CAŁEGO ŚWIATA ZNALI MNIE I MOJĄ PRACĘ I SZANOWALI TO CO ROBIĘ. CHCĘ PO PROSTU ZROBIĆ COŚ DOBREGO DLA ŚWIATA ).
2 1 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-14T15:19:00+02:00
Trudno mi myśleć co będzie za niemalże 30 lat .
Jednak czas płynie baardzo szybko i już teraz mogę powiedzieć , że te 30 lat minie w oka mgnieniu.
Za 30 lat zapewne nie będzie juz krajów bezbronnych w sklepach zapewne wszystko bedzie drożeć przejdziemy na monete Euro wydaje mi się , że wszyscy jeszcze bardziej będą patrzeć na swój zysk .
Napisałam o tym jak będzię według mnie wyglądał świat w 2040 roku a mam wyraźne pytanie jak widze w tym święcie mnie .
A więc wydaje mi się , że doczekam się jednak godziwej starości w spokoju jednak patrząc na to co się dzieje teraz zaczynam myśleć , że jednak tak się nie stanie gdy pomyśle sobie , że już nie za tak długo będe starszuką na emeryturze lub rencie to jakoś dziwnie się czuje zazwyczaj na osoby starsze patrze z taką leciutką pogardą z powodu ich starości a jak sobie pomyśle , że to ja będe staruszką to jak już powiedziałam - dziwnie się czuję .
Naukowcy mówią , ze 2040 roku będziemy jeść mięso z sztuczenej hodowli , że powstanie polska firma internetowa o dużej obiętości , że tecnika pójdzie na przod będzie wiele nowych odkryć cuda medycyney staną się normalnością , gdy słysze takie stwierdzenia myśle sobie hmm na pewno ! przecież nikt nie może wiedzieć co będzie w przyszłosci mozna jedynie przypuszczać , na pewno nie jedna osoba powie ale tam ci 30 - 20 lat temu byli zacofani przecież tak nie było bardzo dobrze się rozwijaliśmy nie pomlimy nawet , że my mówimy to samo o osbach żyjących 20 - 50 lat temu . Pozostaje mi jesdynie nadzieja , że komsumcyjny trub dnia codziennego mną nie zawładnie .

napisałam na 2 ,5 stron zeszytowych
3 2 3