Odpowiedzi

2009-11-06T16:28:24+01:00
Cat:)

I am sleeping till late. later my woman is coming with the delicious milk. when I will eat I am overcome with him/her on the hand and he is stroking. The most I like when he is putting me on the bed and he is stroking. I always hum and I am falling asleep. When I will wake up is giving me the delicious chow. later he is releasing me an field so that for myself I run around. I am playing then with other cats. Later I am going to bed.kot:)


śpię do późna. później przychodzi moja pani z pysznym mlekiem. gdy zjem bierze mnie na ręce i głaszcze. Najbardziej lubię gdy kładzie mnie na łóżku i głaszcze. Zawsze mruczę i zasypiam. Gdy się obudzę daje mi pyszne jedzonko. później wypuszcza mnie an pole żebym sobie pobiegał. Ja bawię się wtedy z innymi kotami. Później idę spać.
1 1 1
2009-11-06T20:26:06+01:00
Hello!
I'm cat. Everyday this is it. In the morning i get up at 8 o'clock.
At nine o'clock i have breakfast. After breakfast i go to hunt mouse .At 11 o' clock i go to sleep. At 12 o'clock i have dinner.
After dinner i go to sit.After i play with children . At 4 o'clock i go to sleep too. At 5 o' clock i have supper. After supper i go to the mansion. I hunt mouse too. At seven o'clock i listen cat's radio [xd]. After i go to sleep.