(około 7-10 zdań)

Oceń sytuację ludzi w dzisiejszym świecie i zastanów się nad zmianami kultorowymi zachodzącymi w naszych czasach.Pomogą Ci w tym zdania,do których należy się odnieść twierdząco lub przecząco.Swoje spostrzerzenia i wnioski zapisz w wypracowaniu zatytuowanym MY Z POCZĄTKU 21wieku.
-Współczesnemu człowiekowi brakuje miłości.
-Ludzie z poczatku 21 wieku umieją wyrazić uczucia.
-Coraz więcej jest osób samotnych -bez rodziny i zobowiązań.
-Internet daje możliwość utrzymywania bliskich relacji z wieloma ludźmi.

1

Odpowiedzi

2010-04-13T09:29:25+02:00
My z początku XXI wieku

Dziś współczesnemu człowiekowi brakuje miłości,świadczy o tym chociażby fakt,że ludzie przechodzą obok siebie obojętni,nie zauważają w swoim życiu tych,którzy potrzebują naszego wsparcia,pomocy,dobrego słowa.
Dziś już nie umiemy wyrażac uczuc tak jak to robili ludzie wiele lat temu.W pogoni za karierą i zdobywaniem wszelkich dóbr materialnych zapominamy o kontakcie z drugim człowiekiem,o rozmowie z nim,nawet o błahych,prostych sprawach,problemach dnia codziennego,jak również o dzieleniu się swoim szczęściem z drugim człowiekiem.
Coraz więcej ludzi decyduje się na samotne życie i nie zakładanie rodziny,z obawy przed tym,że nie poradzą sobie w życiu z problemami,które mogą się pojawic w każdym momencie naszego życia.Skazujemy się na samotne życie,ponieważ gdy coś nam nie wyjdzie,to jedynie będziemy mieli żal do siebie,a nie do wszystkich i wszystkiego co nas otacza.
Dzięki temu,że tak bardzo rozwinięty jest internet,który daje nam możliwośc kontaktu z ludźmi na odległośc,nie musimy wychodzic z domu,który dla wielu jest jedynym azylem,miejscem gdzie ukrywamy się przed światem i złem,które jest wszędzie obecne.W ten sposób po prostu unikamy wszelkich niebezpieczeństw,które czychają na nas wszędzie.
11 4 11