Przedstaw młodszą siostrę.W wypowiedzi uwzględnij:
-wiek i wygląd dziewczynki
-jej przyzwyczajenia i umiejętności
-cechy osobowości i charakteru
Zanim przystąpisz do pisania, dokładnie przemyśl treść i porządek pracy. Pamietaj o akapitach. praca na 1strone (19linijek)

3

Odpowiedzi

2010-04-13T14:10:35+02:00
Moja młodsza siostra ma 5 lat.Ma brązowe włosy,ubrana jest najczęściej w sukienkę w różowe kwiatuszki..Jej buzia jest okrągła,pyzata.Na jej nosku są małe piegi..Bardzo lubi chodzić na spacery,jest miła , sympatyczna , czasami śmieszna.

Bardzo ją kocham!!
2010-04-13T14:12:40+02:00
Poznajcie moją siostrę.Nazywa się Agata,ma 7lat i nosi okulary jest czarnowłosą dziewczynką.Często czyta książki jest bardzo mądra.Umie szyć i pisać wiersze.Dla wszystkich jest bardzo miła i uprzejma.
2010-04-13T14:24:50+02:00
(akapit) Karolina (lub inne imię) to moja młodsza siostra, którą chcę wam przedstawić.
(akapit)Karolinka ma 8 lat i wygląda na przyjazną dziewczynę. Jest nie wielkiego wzrostu, jak na swój wiek. Ma długie czarne włosy, niebieskie oczy i duże charakterystyczne uszy. Lubi ubierać się elegancko i schludnie.
(akapit) Mojej siostry umiejętnością jest sport. Najbardziej lubi grę w zbijanego. Karolina jest bardzo utalentowana artystycznie. Jej rysunki zawsze wszystkim się podobają. Ubóstwia pić ze swojego ulubionego żółtego kubka. Ta dziewczyna bardzo lubi pomagać innym. Jest życzliwa, ale nie zawsze posłuszna.
(akapit) Karolina jest moją najukochańszą i jedyną siostrą. Nigdy nie zamieniła bym jej na inną.

koniec ;p

mam nadzieje ze sie podoba;D