Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-04T16:36:20+01:00
Jeśli chodzi o moje życie jest to różnie, raz jest dobrze raz jest źle. W sumie jak u każdego. Tylko życie mnie brzydzi jak muszę robić, coś czego nie lubię lub nie rozumiem.
Robi się pięknie jak rozumiem o czym mam mówić, opowiadać lub pisać. Dam kolejny przykład: lato, wakacje, plaża każdy je lubi wolne od szkoły, nauki, sprawdzianów i ciężkich zadań domowych. I w taki sposób życie jest piękne.
Robi się okropnie gdy kończą się te chwile, trzeba iść do szkoły, zaczyna się zima, błoto, deszcze.
Jest wtedy zimno i nieprzyjemnie. Kolejny przykład: Jak dostaniesz mierną ocenę w szkole, boisz się o tym powiedzieć rodzicom. A niedługo wywiadówka, myślisz że Twoje życie się kończy bo rodzice ci tej oceny nie wybaczą.
Zaczną mówić różne, przykre rzeczy robi Ci się smutno.
A jak radzisz sobie doskonale w szkole, od razu humor Ci się poprawia, zaczynasz wierzyć w siebie bardziej niż przedtem.
I jest wspaniale. Właśnie dlatego u każdego człowieka inaczej to wygląda. Najczęściej jest tak że u większości widać tylko brzydotę i chaos jest to w większości.
Lecz jednak niektórzy też cieszą się z życia i chcą żyć jak najdłużej, i to jest dobre podejście do życia.
Więc jak już mówiłam ludzie inaczej reagują na różne sprawy, inaczej dobrze a innym bardzo źle, i z tym jest im ciężko.
Raczej bym sądziła że piękno i porządek, ponieważ życie jest szalone, ale można przeżyć na prawdę piękne chwile takie jak: miłość.Może nie jest specjalnie długi, ale jak rozwiniesz niektóre zdania to na pewno będzie dobrze! ;]
Pozdrawiam! ;-*
1 5 1