Napisz opowiadanie. Dwie strony A5. Na czwartek.
1."Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego (autocharakterystyka)" lub myśl
2.''Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy im więcej dajesz, tym więcej ci zostaje" Pomóżcie proszę.

1

Odpowiedzi

2010-04-13T15:20:44+02:00
AUTOCHARAKTERYSTYKA!!!
Nazywam się (imieę i nazwisko).Urodziałam się(data i miejsce urodzenia). Obecnie z moimi przyjaciołmi uczeszczam do 2 kl Publicznego Gimnazjum nr 2 w Warszawie.
Mój wygląd jest dość nietypowy i niezbyt zachwyjający. Mam mała, bladą i miezerną twarzyczke,pokrytą licznymi piegami. Posiadam także oczy, które czasami są niebieskie, a czasami szare. Moim utapieniem były kręcone włosy. Będąc mała dziewczyna myslałam, ze osoby o " rozwiechrzonej czuprynie" nie moga być szczęsliwe i swój wygląd uważają za największa tragedię, która mogła mi się przytraficw życiu. Jednak w maire upływu czasu zmieniaam zdanie, gdy pokazała sie iskiera na lepsza przyszłosc( jesli masz proste włosy to zmien )
JEstem młodą dama, która potrafi sie zaangażować we wszystko, co robi, całym sercem. Upadki bywaja bolesne dla mnie, ale potrafię się podnieść i zabrac do pracy ze zdwoja siła. POświecam się dla osob, ktore naprawde kocham. Pracujac ciezko, postawione sobie ambitne cele.
Mam zuczliwy stosunek do ludzi, Bywam miła i chetnie kazdem pomagam, lecz gdy ktos powie cos obrazliwego na moj temat, od razu staje sie jej zacietym wrogiem.
MOim atutem jest to, ze cieszę sie kazda chwila mojego zycia. Niestety bywam roztrezpana, lekkomyslna i nieuwazna. To wałsnie przez te wady wielokrotnie wpadam w kłopoty. Gdy jestem w tarapatach, co zdarza mi się często, wymyslam rozne sposoby, aby sie z nich, natomiast, gdy przydarzy mi sie jakies nieszczescie, popadam w otchłan rozpaczy.
Jestem zadziwiająca osoba. NIe wiadomo, co mnie jeszcze spotka. Uwazam, ze kazdy powinien brac ze mnie przykład, gdyz jestem pełna nadziei i potymizmu, nawet, gdy liczne problemy.
Licze na naj :P