Odpowiedzi

2010-04-13T17:45:22+02:00
Kaszuby to jeden z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych regionów przez turystów w Polsce. Rozciąga się on od Helu po Bory Tucholskie w szerokości, a w długości od rzeki Słupi po dolinę Wisły. Kaszuby są terenem obwicie zalesionym o dużej ilości jezior. Kompleks jezior, to jedna z atrakcji, jaką oferuje turystyka regionalna wczasowiczom podczas pobytu na Kaszubach. Ten region wzbudza zauroczenie świeżym powietrzem, lasami, jeziorami i łąkami, ale i urzeźbieniem terenu, co sprawia, że coraz więcej turystów wybiera się w te okolice.
Dla wielu Kaszuby to najlepszy region turystyczny ze względu na bliskość morza, gdzie można wypocząć na plaży. A dla aktywnych wczasowiczów przeznaczone są rzeki ze spływami kajakowymi.
Trzy najbardziej atrakcyjne miejsca turystyczne Kaszub to Wzgórza szymbarskie, teren Borów Tucholskich, Wdzydze oraz pas terenów nadmorskich, czyli Łeba, Puck, Władysławowo i Hel.

Wiem coś o tym, bo tu mieszkam... (B
11 4 11
Kaszuby to jeden z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych regionów przez turystów w Polsce. Rozciąga się on od Helu po Bory Tucholskie w szerokości, a w długości od rzeki Słupi po dolinę Wisły. Kaszuby są terenem obwicie zalesionym o dużej ilości jezior. Kompleks jezior, to jedna z atrakcji, jaką oferuje turystyka regionalna wczasowiczom podczas pobytu na Kaszubach. Ten region wzbudza zauroczenie świeżym powietrzem, lasami, jez