POodaj przyklad postaci literackiej którą lubisz i podziwiasz następnie uzupełnij końcową część chakterystyki tego bohatera.

Za największą zaletę tej postaci niewątpliwie można uznać....................................................................................
Muszę przyznać , że bardo inponuje mi również swoim ..............................................W postępowaniu uwidacznia się ...............................................................i dlatego też go cenię .
moim zdaniem jest to postać , którą każdy z nas chciałby poznać i od której mógłby się wiele nauczyć. Ze względu na ............................................stanowi dla mnie wzór do naśladowania

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T20:33:50+02:00
POSTAĆ: Andrzej Radek ("Syzyfowe prace")

Za największą zaletę tej postaci niewątpliwie można uznać jego wytrwałość w dążeniu do celu.
Muszę przyznać , że bardo imponuje mi również swoim intelektem. W postępowaniu uwidacznia się niezwykła odwaga i wiara w siebie i dlatego też go cenię .
Moim zdaniem jest to postać, którą każdy z nas chciałby poznać i od której mógłby się wiele nauczyć. Ze względu na swoje postępowanie stanowi dla mnie wzór do naśladowania.
13 3 13