Odpowiedzi

2010-04-13T16:40:12+02:00
Z głębokim smutkiem żegnamy dzisiaj Lecha Kaczyńskiego. Człowieka który dużo dokonał dla polski i nie tylko, prezydenta najjaśniejszej rzecz pospolitej polski.
Odszedł Człowiek Niezwykły .człowiek który był wielkim patriotom ,ciągle walczący oto aby Polsce było coraz lepiej Owacyjnie przyjmowany przez publiczność podczas przemówień na wszystkich kontynentach.

Wszyscy podziwialiśmy Jego niezwykłą witalność i aktorski kunszt. Pokolenia Polaków czerpały radość i optymizm słuchając Lecha Kaczyńskiego. Dzięki Niemu odkrywaliśmy piękno i bogactwo polski i jej historie.
Trudno pogodzić się z myślą, że już nie usłyszymy Jego charakterystycznego głosu. Nie będziemy oklaskiwać kolejnych znakomitych przemówień. Pozostały wspomnienia i nagrania. I pamięć o wyjątkowym człowieku – pogodnym i wrażliwym, oddanym bezgranicznie sprawie polskiej, który ją ukochał.


W tych chwilach trudnych i bolesnych dla najbliższych pragnę wyrazić Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego Lecha Kaczyńskiego najwyższy żal i złożyć serdeczne wyrazy współczucia.

sądze że może być

DLA KTÓREJ KLASY??