Odpowiedzi

2010-04-13T16:13:02+02:00
To nie trudne. Musisz poprostu podać kilka swoich kosztownych marzeń, np.

Zawsze chciałam pojechać na wakację za granicę. Moi rodzice nie mają tyle pieniędzy, aby wyjeżdżać poza terytorium naszego kraju, więc nigdy nie byłam za granicą. Jest mi bardzo z tego powodu smutno, ponieważ moi koledzy w klasie, byli już w wielu fajnych krajach, a ja nie. Jest mi smutno, kiedy opowidają sobie, co i gdzie robili w wakacje, a ja musiałbym powiedziec, że siedziałem w domu, albo pomagałem mamie w pracy w warzywniaku.
Teraz, kiedy zaoszczędziłem już dużo pieniędzy, a rodzice dostali spadek po cioci Eli, mogliśmy pojechać na wakache do Rzymu, o którym tak wiele się mowi.
7 3 7
2010-04-13T16:14:46+02:00
Gdybym była bogata na pewno pierwsze co bym zrobiła to wybudowała pięny, duży i malowniczo położony dom. Wkoło rosło by mnóstwo drzew, krzewów i różnobarwnych kwiatów. Zpewnością kupiłabym sobie "wypasioną brykę".
Nie mogłoby się też obejść bez zakupów i rzeczy, które przeważnie sprawiają mi przyjemność(możesz dpisać jakieś zdanie np.: ze lubisz grać w piłkę, wieć kupiłbyś sobie boisko czy coś w tym stylu;)).
Jednak mym największym celem byłaby podróż po świecie...Zawsze bowiem chciałam się wybrać do Włoch, Grecji czy Hiszpani. Te kraje zawsze budziły we mnie mocniejsze bicie serca, wiec z pewnością bym je odwiedziłą:)


Proszę bardzo:)
Możesz co nieco pozmieniać, to powymyśłane trochę:)
7 4 7
2010-04-13T16:14:58+02:00
Gdybym był bogaty kupiłbym wielki dom z ogrodem i basenem. Najwięcej pieniędzy oddałbym do domów dziecka i do szpitali dziecięcych by kupili nowe sprzęty na ich rehabilitacje. A za resztę kupiłbym zaopatrzenie do szkoły i jakieś zabawki dla biednych osieroconych dzieci.

bydzie? ;D
5 4 5