Odpowiedzi

2010-04-13T16:31:05+02:00
Moim zdaniem prawdziwa przyjazn polega na wspieraniu sie, pomaganiu, nie powinno miec sie przed soba tajemnic, trzeba zaufac takiej osobie. Prawdziwa przyjazn polega na dogadywaniu sie miedzy soba, rozmowani, wspolnymi wypadami na miasto czy do kina. Osoby, ktore traktuja siebie jak przyjaciol powinni byc przede wszystkim lojalni wedlug siebie. Przyjazn nie polega na wpatrywaniu sie w siebie lecz patrzeniu w tym samum kierunku. Przyjaciele powinni sobie pomagac np. w sprawach ubioru, co ma kupic, co pasuje do niej.
Nie trzeba ale moga siedziec w jednej lawce w klasie, powinny pomagac sobie w lekcjach. Miec podobne zdanie co do ogladania filmow, makijazu, butach itp.
Niektorym ludzia potrzebny jest przyjaciel bo mozna z nim porozmawiac wyjawic niektore tajemnice i wie sie ze taki czlowiek zachowa to dla siebie bo te wszystkie rozmowy pozostaja miedzy nimi.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T16:31:47+02:00
Prawdziwa przyjaźń jest wtedy, gdy obydwie strony mogą sobie zaufać. Powierzają swoje sekrety i wiedzą, że nie zostaną one wyjawione.
Prawdziwemu przyjacielowi zawsze możesz wypłakać się w ramię i powiedzieć co Cię gnębi.
Prawdziwa przyjaźń to coś więcej niż koleżeństwo. To nie tylko pomoc w nauce i wyjźcie na dwór. Trzeba zauważać problemy drugiej osoby i zawsze jej pomagać. Zawsze być gotowym się poświęcić lub oddać życie. Bo bez poświęcenia nic w życiu nie osiągniemy.
Nigdy nie wolno wyśmiewać przyjaciela. Zawsze mówić nawet bolesną prawdę i nie obrażać się. Zawsze mieć czas dla przyjaciela. Odmówić sobie przyjemności i pomóc.
Bo możemy już nigdy nie znaleźć tak wspaniałej osoby.
Mieć przyjaciół, ale prawdziwych. bo co to za przyjażń, jeżeli ktoś obgaduje Cię za plecami, śmieje się z Ciebie, nigdy niema czasu na spotkanie, niejest gotowy do poświęceń i nie mówi Ci prawdy???
Przyjaciel powinien być od serca i zawsze trzeba o niego walczyć!
3 3 3
2010-04-13T16:31:59+02:00
Dla mnie prawdziwa przyjaźń polega na wspólnym wspieraniu się i pomaganiu sobie nawzajem. Uważam, że jeżeli przyjaźń jest szczera, prawdziwa i wierna to jest ważniejsza od wszystkiego i przezwycięży wszystko. Bezgraniczne zaufanie i pewność, że możemy liczyć na tą osobę o każdej porze dnia i nocy. Przyjaciel to ktoś przed kim można głośno myśleć. U przyjaciół wszystko jest wspólne. Z prawdziwym przyjacielem możesz porozmawiać o wszystkim, masz po prostu do niego pełne zaufanie. Prawdziwy przyjaciel zauważy kiedy jest ci smutno lub jesteś zła na cały świat. Wtedy będzie starał się zrobić wszystko, żeby ciebie pocieszyć.

Nie wiem co jeszcze napisać :/
Może opisz rzeczy, które tobie się przytrafiły np. kiedyś obgadywała mnie przyjaciółka. Było mi bardzo przykro więc nie była moim prawdziwym przyjacielem.
Czy coś w tym stylu xd Życzę powodzenia :D
2 4 2