Odpowiedzi

2010-04-13T20:39:35+02:00
Odrazu przepraszam za literówki i błędy ortograficzne sorrki

współczesny europejczyk wiele mógł by sie nauczyć na bezludnej wyspie min . radzenia sobie w trudnej sytuacji .Moim zdaniemwspółczesnie wszyscy ulegamy miejskiej znieczulice teraz w 21 w nasze życie jest prosete , a naszym głównym problemem jest to że coś jest za drogie < że ktoś naz wyzwał czy żę źle wyglądamy . myśle żę takie problemy to poprostu łatwe życie na które nie zwracamy uwagi , a za które byśmy dziękowali na bezludnej wyspie . w poniższzych argumentach sprubuje to udowodnić .
po pierwsze ludzie we współczesnej europie nie wiedza prawdziwych problemów ,n większośc nie głoduje mają dach nad głowoą i ciągle jest im mało pieniędzy widzą tylko siebie i nie patrzą na innych na bezludnej wyspie nauczyli by sie doceniać coś innego niż siebie i swoje pieniądze.


po drugie ludzie na takiej wyspuie zaczeli by zauważć ja,k piękne było ich życie wśród ludzi tak nie mieli by sie do kogo odezwać nie mieli by zkim porozmawiać nauczyli by sie samodzielbności żyć bez pomocy innych. byli by skazamni sami na siebie .
po trzecie nauczyli by sie szcunku dla drugiego człowieka zaczeli by sie zastanawiać nad swoim życiem i zaczeli by zauważać szczeguł piękno codziennego swiat który nas otacza ...


myśle że przytoczone wyżej argumenty pokazują czego ludzie nauczyli by sie na bezludnej wyspie , mysle żą w głębi duszy każdemuu z nas przydała by sie tak bezludna wyspa żebyśmy zwolnili i zaczeli szanować życie.
4 3 4