Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T19:15:52+02:00
Mam na imie Laura i licze sobie juz 16 wiosenek.Mam 3 zwierzątka,kota Magnata,psa Borysa i siostre.Tak od 2 lat jestem (nie zawsze)szcześliwą starszą siostrą.
Jestem ciemną blondynką . . .o niebieskich oczach.Nie chodzi tu o mojeIQ tylko odcień,zeby nie bylo.Moje włosy są bardzo kręcone ale ja cała nie jestem pokręcona.
Podobno charakter mam wstrętny (po tatusiu).Trzymam w pokoju twórczy bałaganik i moje zoo.Pani od polskiego mówi,ze kombinuje jak to zrobić zeby sie nie narobić i tonami pochlaniam czekolade która jak mówią kolezanki gdzies mi sie podziewa i nic nie znać.Ale moim zdaniem to sie w brzuchu podziewa.Pozatym jestem lagodnie usposobiona,nawet muszki nie skrzywdze,chyba ze komara,ale komar to nie mucha no nie?No i jestem straszną gadułą,kazdego zagadam.Uwielbiam rysować na kompie i chcialabym być informatykiem.Chlopaki z mojej klasy śmieją sie,ze bede Bill Gates w spódnicy.Nie mam nic przeciwko ale ja nie lubie spódnic.Wole bluze i jeansy.I w ogóle to taka ze mnie Laura-dziewczynka z marzeniami.
3 4 3